Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovVšetko o nákupeVšetko o nákupeAffiliate program

Affiliate program

Predstavte Bonami návštevníkom svojich stránok a získavajte provízie z ich nákupov na Bonami - za každého zákazníka, ktorý príde z vašich stránok a nakúpi na Bonami, vám zaplatíme.

Prečo sa stať partnerom?

Možnosť získať zaujímavé odmeny až do výšky 6 % z hodnoty objednávky. Krásne veci pre bývanie aj originálny životný štýl často ponúkame ako jediní na slovenskom trhu a za výhodné ceny. Provízny program beží v najväčšej svetovej affiliate sieti Commission Junction a jej prevádzkovateľ VIVnetworks.com pre vás zabezpečí nepretržitú technickú podporu.

Ako môžem začať zarábať?

  • Zaregistrujte sa do affiliate programu
  • My vám zašleme prihlasovacie údaje do systému
  • Vy si vyberte vhodný reklamný formát, umiestnite ho na vaše stránky a začnite zarábať

Z každej objednávky môžete získať províziu až 6 %!

Ako dostanem odmenu?

Reklamný formát, ktorý na svoje stránky umiestnite, bude obsahovať unikátny odkaz, ktorý identifikuje návštevníka práve z vašej stránky. Systém spoločnosti Commission Junction je schopný návštevníka sledovať až do okamihu dokončenia objednávky. V tej chvíli vám uzná odmenu. Odmena sa vypláca každý mesiac a jej aktuálnu výšku môžete sledovať po prihlásení k svojmu účtu.

Čo by vám ešte nemalo uniknúť?

Platnosť cookies je 30 dní. Ak teda návštevník klikne na banner alebo odkaz na vašom webe a do 30 dní urobí objednávku, vznikne vám nárok na províziu.

Spoločnosť VIV Networks s.r.o. je operátorom verejnej siete Commission Junction™ na trhoch ČR, SR a Maďarska. Partneri uzatvárajú zmluvný vzťah s Commission Junction, ktorý poskytuje unikátnu a presnú technológiu. VIV Networks s.r.o. vypláca provízie prostredníctvom CJ a poskytuje podporu partnerom Affiliate programe Bonami.sk.

Chcete sa k affiliate programu ešte na niečo spýtať?
affiliate@bonami.sk

Máte ešte iný nápad na spoluprácu a chcete nám o ňom povedať?
pomocnicek@bonami.sk


Nenašli ste všetko?