Jarná zľava 15 % s kódom APRIL15 | Ušetrite ešte dnes →
Mid Season Sale | Ušetrite až 50 % →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Nakúpte odkiaľkoľvek. Rovnako komfortne ako v predajni.

Vy online z pohodlia domova. My naživo z predajne. Zodpovieme všetky otázky a pomôžeme vám s nákupom i výberom.

Online každý deň
Sme tu pre vás denne od 10:00 do 18:00 h
Možnosť videohovoru
Tovar na predajni predvedieme naživo
Preškolený tím
Odpovieme online priamo z predajne
Kompletný servis
Objednávku vrátane dopravy naklikáme za vás

Ako funguje služba
Bonami Asistent

Páči sa vám na e-shope niektorý z našich produktov, ale neviete, ako bude vyzerať naživo? Spojte sa s Bonami asistentmi na predajniach. Poradia vám s výberom a produkt vám radi odprezentujú.

Prezentácia produktov platí pre produkty označené symbolom Na predajni a sú dostupné na predajniach v bratislavských nákupných centrách Eurovea a  Avion.
Otvorte chat
Stačí kliknúť na tlačidlo CHAT, ktoré nájdete pri všetkých produktoch vždy vedľa fotografií v sekcii „Máte otázku?". Následne sa vám otvorí náš chatbot.
Vyberte, ako sa s nami chcete spojiť
Teraz si v chatbote môžete vybrať, či si s nami chcete písať naživo v livechate, odoslať nám e-mail, vyriešiť s nami otázku po telefóne, alebo sa spojiť online cez videochat.
Videohovor
Ak zvolíte „Videohovor“, predvedieme vám produkty dostupné na predajni. Materiály, farbu aj rozmery uvidíte na vlastné oči. Pri videohovore nemusíte zapínať svoju kameru.
Otvoriť chat


„Mám radosť z toho, že môžeme ľuďom ponúknuť pomoc kompletne online. Na otázku odpovieme obratom alebo hneď, ako vybavíme priania predchádzajúceho zákazníka.“

Barbora Kaasová
Store manažérka Bonami

Časté otázky

Ako sa spojiť s Bonami Asistentom?

Záleží len na vás, ako sa s Bonami Asistentom chcete spojiť. Radi sa vám prispôsobíme. Otázky zodpovieme v livechate, e-mailom, telefonickým hovorom alebo aj videohovorom.

Musím si pri videohovore zapínať kameru?

Nie je to nutné. Stačí, keď uvidíte vy nás.

Ako technicky funguje videohovor?

Videohovor prebieha cez Google Meets alebo Skype. To ale nie je dôležité – stačí kliknúť na odkaz, ktorý vám cez Livechat pošle Bonami asistent a videohovor sa spustí sám. Ak budete mať akékoľvek problémy s videohovorom, zvoľte možnosť Livechat a náš kolega z pobočky vám poradí ďalšie kroky.

Na čo všetko sa môžem pýtať?

Zodpovieme vám otázky ohľadom výberu produktu, jeho materiálu, farby aj údržby. Tiež poradíme s výberom vhodného štýlu do vášho bytu a ohľadom našich služieb, ako je napríklad doprava, vrátenie a reklamácia tovaru.

Objavte viac