Bonami Days až -50 % | Predĺžené →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu
Uložiť
PremiumNovinka

Dóza PacificaNa potraviny, kameninováCasafina

68 €
Garancia najlepšej ceny
Videli ste lepšiu cenu? Dajte nám vedieť
Sledovať
Vypredané
Kliknite na sledovať a my vás upozorníme, keď bude produkt opäť dostupný.
Doprava zadarmo od 120 €
365 dní na vrátenie
Máte otázku?

Sme tu pre vás.

Chat
ID produktu: 1616044

Popis produktu

Ide o strojový preklad. Vidíte chybu? Dajte nám vedieť
Minimálna Pacifica predstavuje kolekciu riadu vyrobeného v Portugalsku z miestnej prírodnej jemnej kameniny. Jednotlivé kusy sú dorábané ručne, čo dodáva každému kusu jedinečnosť. Vypaľujú sa iba raz, čím sa znižujú emisie a šetrí energia. Silnou stránkou značky Casafina je teda nielen jej kvalita a originálne produkty, ale aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Obal dodávaný s recyklovateľným riadom je 100% bez plastov.

Užitočné informácie: Pacifica sa veľmi ľahko čistí vďaka vysokej odolnosti a nízkej pórovitosti, dokonca aj abrazívne čistiace prostriedky možno použiť bez rizika poškodenia povrchu. Dá sa umývať v umývačke riadu, avšak pre zaistenie dlhšej životnosti vecí odporúčame dbať na to, aby počas umývacieho cyklu žiadna vec nenarazila do inej, aby nedošlo k poškodeniu. Pre istotu odporúčame väčšie i menšie kúsky prať aj ručne.

Táto kamenina má vysokú odolnosť voči teplotným zmenám od -20 ºC do 250 ºC, takže ju môžete vložiť do rúry, mrazničky aj mikrovlnnej rúry. Nepoužívajte ich však nad priamym plameňom a neklaďte ich na príliš studený povrch hneď po vybratí z rúry. Maximálna odporúčaná teplotná odchýlka je 180 ºC.

Objavte celú ponuku radu Pacifica

Základné parametre

Objem

1.35 l

Rozmery a špecifikácie

Priemer

14.9 cm

Výška

14 cm

Váha

1.275 kg

Materiál a starostlivosť

Materiál

Kamenina

Inštrukcie

Vhodné do mikrovlnnej rúry, vhodné do rúry, vhodné do mrazničky

Starostlivosť

Vhodné do umývačky

Udržateľnosť

Udržateľný materiál

Ostatné parametre

Číslo produktu

1616044

Značka Casafina

Značka Casafina, za vznikom ktorej stála v roku 1981 Donna Cacciatore Smith, ponúkne celý rad doplnkov do domácnosti - od bytového textilu až po riad. Produkty sú vyrobené v Portugalsku s použitím najmä jemného kameninového materiálu charakteristického svojou odolnosťou.