Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
10 €RegistráciaPrihlásenie10 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Vianočné prestieranie v rustikálnom štýle podľa Zdenky Záhumenskej

Tradičný servis, prírodné prvky a žiara sviečok rozplývajúca sa po celom priestore. Predstavujete si tak výzdobu štedrovečernej jedálne?

Prestrite spoločne so Zdenkou Záhumenskou, zakladateľkou úspešného projektu Sí, Toskánsko!, a cíťte sa akoby ste trávili Vianoce priamo v srdci očarujúceho toskánskeho kraja.

Siahnite po prírodných doplnkoch

Sú nielen esteticky zaujímavé, ale aj veľmi príjemné na dotyk. Prírodné materiály tvoria základ stolovania v rustikálnom duchu. Zvoľte preto utierky, behúne a obrúsky z ľanu, ktorý je po každom vypratí ešte jemnejší.

Navyše textilné prestieranie môžete znovu používať, a tak vás počas štedrej večere bude hriať dobrý pocit, že chránite životné prostredie.

Podávajte jedlo z klasického riadu

Súprava tanierov a misiek v tradičnom bielom prevedení vnesie do jedálne
pocit ľahkosti a nehy. Vaše s láskou pripravené vianočné menu tak ešte viac vynikne a hostia budú jesť aj očami.

Porcelán, kamenina a sklo jemných tvarov výrazne prispejú k neopakovateľnému gurmánskemu zážitku.

Vytvorte romantickú atmosféru

Teplo a žiara sviečok k štedrovečernej tabuli neodmysliteľne patria. Aj pri ich výbere sa v jednoduchosti skrýva krása. Ich mihotavé svetlo ešte viac vynikne v kontraste so sklenenou vázou a prírodným prestieraním. Budete sa cítiť doslova ako v rozprávke.

Zabaľte darčeky štýlovo

Ak si chcete vytvoriť rustikálne Vianoce do posledného detailu, ukryte darčeky pre svojich blízkych do baliaceho papiera s motívom drobných kvietkov či listov. Darčeky pod stromčekom ešte viac rozkvitnú do krásy.

Prineste teplo do domova

Po výdatnej večeri nie je nič lepšie ako relaxovať v obklopení pohodlných vankúšov a huňatých kožušín. Zútulnite si interiér drevenými dekoráciami, lampášmi, zelenou girlandou a vychuntávajte si pohodlie tak, ako to vedia najlepšie práve v Toskánsku.

Objavte ešte viac vianočnej inšpirácie