5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Ako sa zahriať v interiéri: vlnené koberce, závesy aj plédy

Vianoce sú síce dávno za nami, ale mestské ulice zasypal sneh až teraz. Na prvý pohľad je to síce romantika, ale všadeprítomný chlad nie je zrovna to pravé orechové. Pokiaľ ho znášate ťažko a slnečné lúče očakávate ako skutočnú spásu, máme to podobne.

Preto prichádzame s niekoľkými tipmi na štýlové doplnky, vďaka ktorým vytvoríte zo svojho domova útulné a hrejivé útočisko, kde sa budete cítiť príjemne až do jari.

Ako sa dokonale obrniť proti nepríjemnému chladu od podlahy? Investujte do vlneného koberca. Uvidíte, že ani v priebehu rokov zdanlivo vyššiu investíciu neoľutujete.

Vlna je jednoducho nenahraditeľný materiál so skvelými vlastnosťami. Skvele izoluje a má vďaka lanolínu samočistiacie schopnosti.

Trápia vás netesniace okná pri ktorých v zime snáď ani nemôžete sedieť? Kúpte si do nich závesy, ktoré vám pomôžu prúdiaci chlad zastaviť. Tie miestnosť nielen dokonale zútulnia na pohľad, ale vylepšia v nej aj akustiku.

Na zimu sa vám najlepšie osvedčia ťažké zamatové závesy, ale aj prírodný ľanový variant skvele poslúži.

Pokiaľ na vás niektorá z miestností pôsobí celoročne nepríjemne chladne, zamerajte sa na to, aká farba v miestnosti prevláda. Výmaľba stien alebo výber doplnkov v teplých tónoch bude skvelým riešením.

Bez velikánskej mäkučkej deky a záplavy vankúšov pohovka jednoducho nie je kompletná. S výmenou obliečok navyše môžete niekoľkokrát do roka meniť jej štýl.

A čo vaši štvornohí spoločníci? Tí rozhodne ocenia prémiový vlnený pelech ♥