5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Ako šikovne využiť komodu v každej miestnosti

Možno ste doteraz mali komodu spojenú len s rustikálnym interiérom na chalupe u babičky alebo výlučne so spálňou. Pravdou ale je, že tento úložný priestor je stále viac obľúbený pre svoju multifunkčnosť, ktorú využijete v každej miestnosti. Stačí len vybrať vhodný štýl a funkciu.
My vám s tým radi pomôžeme.

Do obývačky: s čestným miestom pre zábavu

Urobte z komody v obývačke zábavné a hracie centrum. Hodiť sa bude nízka a dlhá komoda, ktorá hravo nahradí televízny stolík.

Komoda má väčšinou dve časti. Priestor so zásuvkami, kam schováte všetky nabíjačky, baterky, manuály a potom väčší voľný priestor, kam dáte stolové hry či úložné škatule.

Do jedálne: na riad i lahodné nápoje

Vysoká komoda poslúži na uskladnenie pohárov a tanierov. S presklenou časťou si môžete vystaviť naozaj krásne kúsky. Do zásuviek uložíte príbory, obrúsky a prestieranie.

Kúpte nízku a dlhú komodu, ktorú budete používať ako miesto na prípravu kávy a čajov. Kanvica môže byť vystavená hore a do zásuviek ukladajte kávu, čaje, šálky, poháre a lyžičky.

Do šatne: na bezpečné uschovanie topánok

Urobte z komody úložný priestor na topánky, do ktorého po každej sezóne schováte tie, ktoré práve nepoužívate. Budú tam uložené oveľa lepšie ako v pivnici.

Veľkosť komody vyberajte podľa počtu topánok, ale nezabudnite na veľa zásuviek. Topánky môžete do komody ukladať v úložných boxoch a špeciálnych organizéroch na topánky.

Do detskej izby: pre rýchle upratovanie hračiek

Rozkošné detské komody poskytujú dostatok priestoru na všetko, čo deti vo svojej izbe potrebujú. Na vrchu môžu mať čestné miesto najobľúbenejšie plyšové hračky a do zásuviek sa schovajú všetky autíčka, bábiky aj puzzle.