5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Bonami na návšteve v štúdiu Kovyho a Míra Romaniva

Nazrite s nami do inšpiratívneho, priestranného a presvetleného ateliéru známeho youtubera Kovyho a jeho priateľa, úspešného stylistu Míra Romaniva. Zistite, čo v ich ateliéri nesmie chýbať, aby bol dokonale funkčný, pohodlný aj reprezentatívny.

Pozrite sa, ako prebiehalo zariaďovanie štúdia:

Ako by ste popísali štýl, v ktorom ste sa rozhodli ateliér zariadiť?

Vzhľadom na to, že hlavná a najväčšia miestnosť bude skôr technická, rozhodli sme sa zvyšné dve zútulniť. Štýlovo sme obe miestnosti ladili do prírodných farieb a vyberali sme produkty z kvalitných materiálov. Išlo nám o to, aby sme sa tam cítili dobre, aby priestor pôsobil reprezentatívne.

„Od začiatku sme mali obaja rovnakú víziu. Už po prvej minúte prehliadky sme vedeli, že toto je TEN priestor. Čo bola pri zariaďovaní výzva? Asi zaoblené steny v oboch miestnostiach, ale vyzerá to, že sme si s tým poradili skvele. Jediné, čo nie je vidieť, sú tie dlhé mesiace príprav, ktoré teraz priniesli svoje ovocie. Máme po všetkých stránkach funkčné aj reprezentatívne štúdio.“

Ako budete ateliér využívať? Ako vyzerá bežný všedný deň v ateliéri?

Ateliér je rozdelený do troch miestností, pričom tá najväčšia bude primárne využívaná ako štúdio. Ahoj všetci, tu Kovy… Poznáte to. Druhá miestnosť je Mirov magický módny svet aka kancelária, odkiaľ bude pracovať a kde sa bude stretávať s klientmi. Tretia miestnosť bude využívaná na schôdzky aj odpočinok pre nás ale aj našich hostí.

Ktoré kúsky nábytku ste si tu obľúbili najviac?

M: "Pre mňa je to stôl, kreslo a leňoška. Nie som ten typ, čo rád sedí na jednom mieste, takto si môžem ten svoj pracovný priestor lepšie prispôsobiť. Zároveň je fajn, že môžem klientov usadiť a navodiť im príjemnú atmosféru."

K: "Ja som nadšený z gauča a kresla v chill-out zóne. Miestnosť celkovo získala veľmi útulnú atmosféru, z čoho mám skutočne radosť."

Čo všetko by malo štúdio spĺňať po funkčnej aj praktickej stránke?

Najväčšia miestnosť je predovšetkým o praktickosti, v ďalších dvoch sa krásne stretáva funkčnosť a vzhľad. Keďže nás budú navštevovať hostia, bolo pre nás dôležité mať práve chill-out miestnosť, kde môžu v pokoji odpočívať nielen oni, ale aj my.

Štúdio sme v prvom rade koncipovali pre prácu, čo našťastie neznamená, že musí byť sterilné a nehostinné. Sme veľmi radi, že nie je.