Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Darčeky, ktoré sa naozaj budú hodiť každému

Nenechávajte darčeky až na poslednú chvíľu, keď vás ich výber zaručene stresuje a trápi. Nedá sa vždy vybrať originálny a osobný darček, ale môžete mať poruke veľa takých, s ktorými potešíte všetkých od priateľa až po kolegyňu v práci. Pripravte si ich do zásoby viac.

Ponožky

Ponožiek skrátka nikdy nie je dosť. Obzvlášť, keď polovicu zásuvky tvoria tie deravé, príde chvíľa kedy nový pár uvítame s radosťou. Hodiť sa budú každému od dedka po kamarátku, stačí len vybrať vhodné farby a motívy.

Hrnčeky

Niet divu, že hrnčeky sú jedným z najčastejších firemných darčekov a reklamných predmetov. Sú totiž univerzálne, využije ich každý a dajú sa krásne prispôsobovať. Na mieru tak vyberiete šálku pre milovníkov kávy, pol litrový pohár pre pivárov alebo praktický keep cup, ktorý na cestách uchováva nápoje v teple.

Budíky

Poznáte snáď niekoho, kto ráno nemusí vstávať? Keď sa nad tým zamyslíte, budíky majú ako darčeky obrovský a nevyužitý potenciál. Krásnym dizajnom, melódiou či inou technologickou vychytávkou môžete dotyčnému vstávanie spríjemniť - a to je na nezaplatenie.

Uteráky a osušky

Ďalší praktický darček, ktorý využije každý, ale pritom môžete výber ušiť na mieru. Farby, motívy a materiály uterákov prispôsobte farebnej schéme a štýlu kúpeľne obdarovaného alebo jeho potrebám. Športovcom sa budú hodiť rýchloschnúce uteráky z mikrovlákna a milovníci wellness využijú pohodlné hammam osušky.

Vôňa do bytu

S vôňou darujete atmosféru a oživujete príjemné spomienky, ktoré sú s určitým miestom či obdobím spojené. Ženy ocenia vonné sviečky či arómolampy ale aj mužom sa môžete trafiť do vkusu s príjemnou vôňou do auta. Niektoré sviečky sú tak krásne, že s nimi darujete aj dekoráciu do bytu a neskôr i štýlovú vázu.

Darčekové poukážky

Obávate sa, že darčekové poukážky sú príliš neosobné? My hovoríme: Vianoce sú za dverami, nie je čas na hrdinstvo! Určite ste sa aspoň raz ocitli v situácii, kedy by ste si radšej darček vybrali sami, než aby ste museli predstierať radosť. Nechajte obdarovaného, aby si vybral podľa svojho vkusu. V záplave našich dekorácií a nábytku to bude hračka.