Zľava 15 % s kódom MINUS15 | Ušetrite ešte dnes →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Tipy na darčeky pre učiteľov

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Chcete pre svoju pani učiteľku vymyslieť originálny nápad a venovať jej darček, ktorý urobí naozaj veľkú radosť? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Praktické darčeky pre pani učiteľku

Blíži sa polrok, Vianoce alebo koniec školského roka? Darujte svojej pani učiteľke praktický darček, ktorý využije. Venovať jej môžete napríklad hrnček na kávu a čaj. Vedľa rozhodne nešliapnete ani s vázou na kvety, vonnou sviečkou alebo svietnikom.

Ak viete, že pani učiteľka vo svojom voľnom čase rada varí alebo pečie, môžete jej zaobstarať aj niečo praktické do kuchyne, ako je napríklad originálna forma na bábovku. V prípade, že rada trávi čas v záhrade, zvoľte záhradnícke náčinie, dizajnový stojan na kvetináč alebo lampášik, ktorý spríjemní letné večery na terase či záhrade.

Ďalšie tipy na darčeky pre pani učiteľku:

Originálne darčeky pre pána učiteľa

Vymyslieť darček pre pána učiteľa je trochu výzva. Vyberať môžete z desiatok nápadov na stránke Darčeky pre mužov. Tu potom nájdete niekoľko tipov pre pána učiteľa na mieru.

Cez prestávky si učitelia určite radi doprajú šálku dobrej kávy. Preto by pre nich mohol byť ideálnou voľbou frenchpress alebo moka kanvička. Radosť určite urobíte aj termohrnčekom, ktorý udrží kávu horúcu po celú vyučovaciu hodinu. Rovnako tak pán učiteľ určite nepohrdne fľašou dobrého vína. Pokiaľ si však nie ste istí, či má radšej červené, alebo biele, môžete rafinovane darovať stojan na víno.

Ďalšie tipy na darčeky pre pána učiteľa:

Darčeky na rozlúčku pre triedneho učiteľa/učiteľku

Poznáte svoje ratolesti a viete, aké je zložité udržať ich pozornosť. Učitelia vašim deťom venujú veľa energie, a preto si zaslúžia pekný darček na rozlúčku a na pamiatku.

Pre pani učiteľku aj pána učiteľa sa hodí napríklad šperk. Žene urobí radosť náramok alebo retiazka. Pánovi učiteľovi zase môžete darovať hodinky. Jedinečným darčekom je aj súprava na fondue. Kto by dokázal odolať kúskom čerstvého ovocia v horúcej čokoláde?
Ďalšie tipy na darčeky na rozlúčku pre učiteľov:

  • Tričko s venovaním
  • Knižný bestseller s prianím
  • Antistresové hračky
  • Obraz v rámčeku
  • Hrnček s potlačou