Zľava 15 % s kódom FEBRUAR15 | Ušetrite ešte dnes →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Top 5 nápadov na firemné vianočné darčeky

Andrea Pavić
Andrea Pavić
Bonami Blogger

S blížiacimi sa sviatkami a koncom roka mnohí z nás hľadajú ideálny darček pre obchodných partnerov, kolegov a klientov. Takéto darčeky väčšinou predstavujú pekné gesto za úspešnú spoluprácu počas uplynulého roka a zároveň zanechávajú dobrý dojem. Ak hľadáte niečo, čo kombinuje funkčnosť s nádychom štýlu, tieto nápady sú pre vás ideálne. Nechajte sa inšpirovať!

Šálka na čaj alebo kávu

Nie len obyčajná šálka! Predstavte si tú špeciálnu šálku, ktorá dodá každému dúšku trochu kúzla a ktorá každý deň vyčarí úsmev na tvári vašich kolegov alebo partnera. Ak ich kupujete pre kolegov, ktorých dobre poznáte, nezabudnite, aké sú ich obľúbené farby alebo činnosti, určite budú mať radosť z hrnčeka, ktorý ste vybrali, keď ste mysleli na nich, a dodá šmrnc kancelárskym prestávkam!

Moderné poháre na rastliny a vázy

Nenechajte svoj darček bez povšimnutia. S touto kombináciou sa každý stôl alebo kútik stane miestom, ktoré vyžaruje život a eleganciu. Aj keď hovoríme o veľmi minimalistických kanceláriách, kde nikto nemá čas starať sa o kvety alebo padajúce lístie, umelé sukulenty alebo rastliny tiež prinášajú zmenu, pretože svojimi jasne zelenými tónmi vytvárajú zaujímavý kontrast k ostatným farbám.

Svietniky, stolové hodiny a rámy na obrazy

Svietnik, ktorý navodí náladu a zlepší atmosféru počas pracovného dňa, hodiny, ktoré pripomínajú čas, alebo rám, ktorý uchováva spomienky, táto trojica je istým hitom.

Pri výbere sa môžete riadiť pravidlom menej je viac a vybrať si minimalistické kúsky vo farbách, ktoré pristanú každému stolu, ako je biela, béžová, čierna alebo niektoré jemné zemité odtiene. Ak svojich kolegov alebo obchodných partnerov poznáte lepšie a viete, že majú radi svojráznejší štýl a že ich samotná kancelária je zariadená v modernom, industriálnom alebo mladistvom štýle, môžete si trúfnuť a vybrať zaujímavejšie vzory, žiarivé farby alebo dokonca humorné kúsky.

Organizéry na papiere a kancelárske potreby

Pretože kto by nechcel kancelársky stôl bez papierového neporiadku? S týmto elegantným riešením sa váš darček môže stať hrdinom každého pracovného dňa. Nový organizér nie je zlý nápad ani pre tých najporiadnejších ľudí, pretože si preň vždy nájdu nový účel a pri ďalšom hľadaní ušetria čas a energiu.

Kalendár, plánovač alebo agenda

V dnešnom uponáhľanom svete je organizácia kľúčová. Elegantný plánovač alebo diár môže vašim obchodným partnerom pomôcť udržať si prehľad o svojich cieľoch a záväzkoch a zároveň poslúži ako symbol vašej pozornosti voči ich profesionálnym ambíciám.

Aj keď je dnes všetko digitalizované, nič stále nenahradí kus papiera, takže všetky dobré nápady, ciele alebo denné zoznamy TO-DO si stále pravidelne zapisujeme do zápisníkov, agend alebo stolových kalendárov, na ktoré sa pekne pozerá aj bez otvárania aplikácie. Kolegovia ocenia, že ste mysleli na nadchádzajúci rok, a takýto darček nikdy nie je od veci.