5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

TOP 5: najlepšie vianočné darčeky

Nájsť vhodné vianočné darčeky pre vašich blízkych môže byť niekedy oriešok. Preto pre vás máme tipy na tie najlepšie praktické vianočné darčeky, ktorými zaručene vyčaríte úsmev na tvári mamičke, kamarátke aj drahej polovičke.

Sviečky, svietniky, aromalampy

Vonné sviečky vedia naladiť relaxačnú atmosféru, a preto sú gólom do čierneho, či už chcete obdarovať sestru, mamičku, babičku alebo kolegyňu z práce. Zvoliť môžete napríklad originálne sviečky od značky Piacenza Art, ktoré nielenže neodolateľne voňajú, ale majú aj krásny dizajn. Skvelou alternatívou môžu byť aj aromalampy, difuzéry alebo dizajnové svietniky.

Papiernictvo

Praktickými darčekmi na Vianoce sú aj rôzne zápisníky, diáre, kalendáre, plánovače alebo písacie potreby.

Vášnivým kuchárom môžete zaobstarať šikovnú knihu na obľúbené recepty a zapisovanie kulinárskych zážitkov. Pre milovníkov cestovania sa zase skvele hodí cestovateľský denník.

Kuchynské spotrebiče

Každá gazdinka určite ocení kuchynského robota, ktorý spraví väčšinu ťažkej práce za ňu. Príprava je s ním jednoduchá, rýchla a takmer bez neporiadku.

Gurmánov zase prekvapíte elektrickým grilom na raclette a fondue. Na Bonami však nájdete množstvo ďalších šikovných pomocníkov. Nižšie na odkaze môžete preskúmať celú našu ponuku.

Neónové svietidlá Candy Shock

Trendom tohto roku sú neónové svietidlá, ktoré dodajú šmrnc, žiaru a hravosť každému tmavému kútu v domácnosti aj kancelárii.

Na Bonami máme tieto originálne svietivé doplnky od značky Candy Shock, ktoré dbajú na životné prostredie, a preto sú tieto svetlá bezpečnejšie a ekologickejšie ako ostatné výrobky v tejto kategórii. Skvele sa hodia ako darček na Vianoce pre sestru, kamaráta alebo aj vaše deti.

Formy na pečenie

Posledným tipom na vianočný darček sú originálne formy na pečenie, s ktorými budú dezerty vynikať nielen chuťovo, ale aj svojím nápaditým a ozdobným tvarom. Aj úplne obyčajná bábovka tak získa úplne nové čaro.

Odporúčame napríklad formy na pečenie v zlatej farbe od Bonami Selection, vyrobené z liateho hliníka a pýšiace sa nepriľnavým povrchom.