5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Textílie vhodné pre psíkov? Inšpirujte sa tipmi blogerky HeyJulie

Zababušiť sa počas popoludňajšieho šlofíka do nadýchaného plédu? To je snom každého z nás, ale určite aj snom našich domácich miláčikov. Jeden z najlepších spôsobov, ako si vychutnať chvíle leňošenia, je odpočinok v príjemnom a pohodlnom textile.

Inšpirujte sa blogerkou HeyJulie a dozviete sa, či vôbec existujú textílie vhodné do domácnosti so psíkom.

Domácnosť so zvieracím miláčikom

Júlia Inzsöl, známa aj ako HeyJulie, kedysi pôsobila ako manažérka komunikácie v kozmetickej spoločnosti, od leta 2017 sa však venuje svojmu Youtube kanálu a osobnej stránke na Instagrame.

Okrem skvelých fotografií a obsahu s tematikou udržateľnosti vás na jej blogu zaujme aj štvornohý parťák – Ellie. Ako skúsená chovateľka prináša čitateľom Bonami tipy, na čo sa zamerať pri výbere textilu pre domácnosť so zvieracími miláčikmi.

Ideálne materiály

Júlia a Ellie spoliehajú na hustejšie pletené a tkané textílie. Vlákna, ktoré sú náchylnejšie k strapateniu alebo trhaniu, určite nie sú pre psa tou najlepšou voľbou. Pazúriky sa môžu ľahšie zachytiť a textílie sa rýchlejšie opotrebujú.

Tvrdšie materiály ako juta, koža alebo imitácia kože sú oveľa praktickejšie, dobrou voľbou môže byť tiež syntetický materiál, ktorý je odolný a ľahšie sa čistí.