Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Svieži balkón plný farieb

Je jedno, či sa na váš balkón zmestí celá rodina aj s tetou, alebo máte k dispozícii len 2 m². Je to váš kúsok pod šírym nebom, ktorý (obzvlášť v meste) nie je pre každého samozrejmosťou. Preto si zaslúži náležitú pozornosť.
Inšpirujte sa naším výberom jednoduchých, ale štýlových vonkajších doplnkov a nábytku, ktoré dodajú vášmu balkónu osobitosť i vtip.

Dbajte na pohodlie

Základom úspechu útulného balkóna je pohodlné miesto, kde budete môcť nerušene relaxovať. Moderný záhradný nábytok sa vďaka kvalitnému polstrovaniu svojím komfortom bez problémov vyrovná obľúbenej sedačke alebo kreslu, ktoré máte v obývačke.
Aj preto sa stalo jednoduché kresielko s výpletom od značky Le Bonom naším favoritom.

Uľahčite si život voľbou kvalitných materiálov

Pri výbere vankúšov a ďalšieho textilu stavte hlavne na kvalitu a odolnosť materiálov.
Doplnky značky Fab Hab sú vyrobené z recyklovaného plastu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. S nimi vás nerozhodí kdejaká prehánka a ani slnko nezoslabí žiarivosť farieb na vankúšoch či koberci.

Experimentujte s farbami

Ak zvolíte ako základ posedenie v čiernej farbe, skvele ho rozžiarite doplnkami a menšími kusmi nábytku v pestrých odtieňoch žltej, modrej, ružovej aj zelenej. Stačí, keď si vyberiete 2 až 3 odtiene a tých sa budete držať.
Hoci v interiéri by takýto mix farieb mohol byť prehnaný, v exteriéri bude pôsobiť sviežo a letne.

Objavte ďalšiu inšpiráciu pre vašu terasu i balkón: