Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
777 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Jedálenské stoličky v súprave Chanzo
2 ks, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
170 € bez kódu
85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
Na sklade
Posledný kúsok
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Lia
2 ks, čalúnené, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
140,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, hnedé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Muli
4 ks, čalúnené, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
94,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, ženilková, béžová/tmavohnedá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Matná, biela
(2)
Na sklade
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
296,80 €
s kódom
371 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Calgary
Čalúnená, béžová
(2)
Na sklade
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Calgary
Čalúnená, tmavosivá
(2)
Na sklade
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, čierna
(20)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Milton
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, modré
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, červené/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, z umelej (eko) kože, čierna
(7)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavozelené
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
149,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
267 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, oranžová
(1)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
62,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Gimli
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, biele
(5)
Na sklade
228 €
s kódom
285 € bez kódu
142,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, pololesklé, čierne
(3)
Na sklade
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, svetlohnedé
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, v mentolovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
95,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová, sivá
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Canett
Jedálenská stolička Hella
Svetlosivá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Nadi
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Gunn
S podrúčkami, z borovicového dreva, čierna
(3)
Na sklade
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(6)
Na sklade
216,80 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zelené/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Barlow
V prírodnej farbe
(1)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, hnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
139,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
300,80 €
s kódom
376 € bez kódu
94 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
139,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Na sklade
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Bonita
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenské kreslo Melilla
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, matné, biele
Na sklade
Posledný kúsok
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Jedálenské stoličky v súprave Chanzo
2 ks, svetlosivé
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
170 € bez kódu
85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Kirkland
2 ks, matné, zelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
109,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Crib
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierne/v tmavo prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
280,80 €
s kódom
351 € bez kódu
175,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, oranžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
168 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky