Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
777 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Halden
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
65,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, svetlosivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
82 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, béžové
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
Tomasucci
Jedálenská stolička Varm
Čalúnená, čierna/hnedá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Ivy
S podrúčkami, čalúnená, zamatová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, zamatová, sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, pololesklé, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, hnedé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, béžová
Na sklade
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, v svetlo prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, červená/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, béžová
(32)
Na sklade
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, červená
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Atto
Modrá
Na sklade
Posledný kúsok
279,20 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, biela
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, v dekore duba, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Sadira
S podrúčkami, čalúnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Tunar
S podrúčkami, čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, menčestrové, matné, zelené
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
66,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenské kreslo Lunio
Otočné, čalúnené, menčestrové, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, modré
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Yuri
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
283,20 €
s kódom
354 € bez kódu
177 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová, svetlohnedá
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Olimpia
Čalúnená, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, stohovateľné, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
193,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Alonso
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, khaki
Na sklade
Posledné kúsky
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky