Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
777 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Rowley
2 ks, čalúnené, matné, svetlosivé
Na sklade
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, červená
(5)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, tmavozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
104,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Interstil
Jedálenská stolička Moon
S podrúčkami, čierna/sivá
(12)
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
172 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
198,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Alma
S podrúčkami, čalúnená, sivá
(2)
Na sklade
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Milton
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Zamatová, zamatová, sivá
(2)
Na sklade
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Faffy
2 ks, čalúnené, zamatové, modré
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, hnedá/béžová
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(34)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, ružová
(2)
Na sklade
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Tamara
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
89,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, modrá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Sophia
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Jedálenské stoličky v súprave
2 ks, stohovateľné, kovové, pololesklé, žlté
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
118 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, zelená
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
269,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Melqui
Čalúnená, matná, hnedá/krémovobiela
(3)
Na sklade
454,40 €
s kódom
568 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, zamatové, žlté
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, tmavosivé
(11)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Kirkland
2 ks, matné, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
106 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele
Na sklade
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Nolan
S podrúčkami, čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Na sklade
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, béžové/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
212 €
s kódom
265 € bez kódu
132,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lyric
Čalúnená, ženilková, lesklá, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Topley
S podrúčkami, čalúnená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, červené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
514,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, tyrkysovomodrá
(5)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, sivá
(12)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky