Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 089 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 330 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 250 ml, sklenené, na espresso/dvojstenné
Na sklade
Posledné kúsky
16,56 €
8,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kilner
Zaváracie poháre na výživu
190 ml, sklenené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve XL
2 ks
(20)
Na sklade
12,55 €
s kódom
14,77 € bez kódu
7,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Vialli Design
Kanvica na čaj Tulip
1 l, so sitkom, sklenená
(10)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
290 ml
(46)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 315 ml, na koktail
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
35,48 €
8,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Dóza Modula White
550 ml, na potraviny, plastová, biela
(6)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Mepal
Dóza Black
500 ml/1,2 l, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
270 ml, so sitkom, sklenený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Lékué
Zdobidlo
Plastové
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
700 ml, cestovná, tritánová, svetlomodrá
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic black
900 ml, cestovná, tritánová, čierna
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
360 ml
(42)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(10)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Váza
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(6)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
600 ml, na jogurt, tritánový, tyrkysovomodrý
(2)
Na sklade
17,27 €
s kódom
20,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Esschert Design
Zavlažovacia guľa Globe
Sklenená, 175 ml
(15)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
KIS
Úložný box W box L
S vekom, plastový, objem 50 l, 56,5x39x31,5 cm
(5)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rojaplast
Prístrešok nad vchod
Plastový, 100x150 cm, výška 22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Pohár Fuyu
175 ml
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mepal
Dózy v súprave Modula White
5 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, biele
(114)
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 6 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Lékué
Kanvica na čaj
500 ml, so sitkom, sklenená, svetlohnedá
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
30,98 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Karafa Acqua
1,5 l, sklenená
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Curver
Organizéry do zásuvky v súprave Sistemo
2 ks, plastové, 37,5x15 cm, výška 5 cm
(20)
Na sklade
8,40 €
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 600 ml, ø 13,5 cm
(51)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
1,7 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Carre
6 ks, 490 ml
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Žiarovka
E27, 3000 K, 4 W, ø 6,5 cm
(13)
Na sklade
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Odmerka Layer
Plastová
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
11,49 €
s kódom
13,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 540 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
13,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 1 l/1,5 l/640 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,25 €
s kódom
36,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kitchen Craft
Chemex s filtrom La Cafetiere
Sklenený
(15)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Misky v súprave Gigogne
6 ks, sklenené, 500 ml, ø 14 cm
(10)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
2,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Liberty
6 ks, 350 ml
(15)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
1,5 l, na potraviny, plastová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Sausage Dog
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 11 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Orion
Nádoba na nápoje Apple
6,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
23,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Flute
26x30,5 cm, stojací, sklenený, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
6
7
8
...
23
Načítať viac