Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, žltá, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, zelený/hnedý, 140x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera
Bavlnená, žltá/sivá
(230)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Farmers Kitchen
Bavlnená, modrá
(114)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
12,40 €
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Utierka Mustard
Ľanová, žltá, 45x65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papiera, s kvetinovým vzorom, 120x180 cm
(1)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(2)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bee Happy
Bavlnená
(441)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera Hen House
Bavlnená, sivá
(8)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová
(310)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Sedák Tone
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová
(26)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Purity
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Utierka Martini
Ľanová, zelená/hnedá, 45x65 cm
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Forest Birds
3 ks, bavlnené, biele/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Country Floral
Bavlnená, zelená/modrá
(7)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Manuela
S ornamentmi, v horčicovej farbe, 145x240 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlnená, sivá
(9)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(7)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(8)
Na sklade
13,90 €
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Green Gate
Utierka
Bavlnená, oranžová/ružová, 50x70 cm
(15)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Obrus Anemone
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
ZicZac
Prestieranie Arbin
Z eko kože, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá, 50x70 cm
(15)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
14,40 €
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Blue Spring
S kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Casa Selección
Behúň na stôl Loving
41x150 cm
(95)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá/ružová, 50x70 cm
(10)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Obrus Graziella
Umývateľný, z PVC, patchwork, okrovožltý/sivý, 140x300 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Country Animals
3 ks, bavlnené, sivé/béžové, 45x65 cm
(100)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie Hen House
4 ks, korkové, s potlačou, 21x29 cm
(5)
Na sklade
14,90 €
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Homestead
3 ks, bavlnené, svetlomodré/béžové, 45x65 cm
(10)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/sivá, 50x70 cm
(17)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Green Gate
Utierka
Bavlnená, sivá, 50x70 cm
(7)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Roses
S potlačou, 45x140 cm
(21)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
IHR
Prestieranie Mohana
S prímesou bavlny, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Purity
Bavlnená, modrá
(11)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil