Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Cooksmart ®
Sedák Forest Fable
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 18x28 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Cooksmart ®
Sedák Hen House
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Kuchynská rukavica
Bavlnená, biela/ružová, 18x28 cm
(1)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Green Gate
Kuchynská rukavica Juna
Biela/modrá, 18x28 cm
(1)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
21,33 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, ø 160 cm
(11)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Rex London
Zástera Wild Flowers
Bavlnená
(8)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Obrus
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Södahl
Prestieranie Tiles
Silikónové, geometrické, 33x48 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
21,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Prestieranie
Bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(1)
Na sklade
21,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Green Gate
Prestieranie
Bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(1)
Na sklade
21,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany 2
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,40 €
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,40 €
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
S kvetinovým vzorom, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Dakls
Obrus
Umývateľný, s prímesou ľanu, s kvetinovým vzorom, ružový/béžový, 140x140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 30x46 cm
(2)
Na sklade
23,40 €
5,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Misty Rose
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,90 €
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Dakls
Obrus Tone
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
(1)
Na sklade
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Obrus Bloom
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,40 €
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
24,40 €
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené, 50x63 cm
(2)
Na sklade
24,62 €
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Cooksmart ®
Sedák Hummingbirds
Bavlnený, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 34x36 cm
(8)
Na sklade
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Behúň na stôl
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(2)
Na sklade
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Behúň na stôl Lunel
Pruhovaný, 50x150 cm
Na sklade
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Na sklade
25,48 €
12,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utierky v súprave Stripes
2 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
25,90 €
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, béžové, 50x63 cm
(1)
Na sklade
26 €
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Utierky v súprave Taulo
2 ks, z bio bavlny, biele/modré, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,45 €
14,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Sage
Ľanový, 40x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x150 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x150 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, modrý, 137x178 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Remember
Prestieranie Lime
2 ks, bavlnené, geometrické, ø 38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, ružový/sivý, 137x178 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
RHS
Sedák Exotic Garden
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 35x42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 35x42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Eucalyptus
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Zástera Two-tone
Bavlnená, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
32,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, modrý, 137x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Mila Home
Obrus
S kvetinovým vzorom, biely/svetlomodrý, ø 140 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
36,40 €
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil