Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Prestieranie Botany 2
Ľanové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Strawberry Garden
Bavlnený, 32x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Zástera Salcombe Boats
Bavlnená, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
S kvetinovým vzorom, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Adesta
2 ks, látkové, geometrické/kockované, 35x50 cm
Na sklade
15,78 €
7,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Utierky v súprave Hen House
3 ks, bavlnené, sivé/hnedé, 45x65 cm
(12)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Sedák Meadow Flower
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Zástera Dramatic Floral
Bavlnená, ružová/sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Farmers Kitchen
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(92)
Na sklade
Posledný kúsok
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Minimalist Cushion Covers
Sedák
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(8)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,90 €
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Cooksmart ®
Utierky v súprave Forest Fable
3 ks, bavlnené, zelené/hnedé/krémovobiele, 45x65 cm
(7)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Behúň na stôl
Z bio bavlny, geometrický, 40x130 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Meadow Flower
S kvetinovým vzorom, 40x130 cm
(44)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Utierka Eucalyptus
Ľanová, biela/zelená, 45x65 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, zelený, ø 180 cm
(2)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Mila Home
Sedák Doodles
Na zaväzovanie, s potlačou/s abstraktným vzorom, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
16,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Retro Meadow
3 ks, bavlnené, žlté/sivé, 45x65 cm
(522)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová
(40)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Dramatic Floral
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera English Meadow
Z Bio bavlny, modrá
(2)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Minimalist Cushion Covers
Sedák Hydrangea
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Butterflies & Flowers
8 ks, papierové, vyfarbovacie, s kvetinovým vzorom, 28x42,5 cm
(1)
Na sklade
16,90 €
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biely/zelený, ø 180 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Dakls
Obrus
Umývateľný, z PVC, s ornamentmi, sivý, 140x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Meri Meri
Obrus Peach Stripe
Z papiera, pruhovaný, ružový, 137x259 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Obrus
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papiera, s hviezdičkami, biely, 137x259 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Prestieranie Ashes of Roses
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žlté/modré, 45x65 cm
(11)
Na sklade
17,90 €
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Woodland
S prímesou ľanu, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(163)
Na sklade
17,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Södahl
Chňapky v súprave Line
2 ks, bavlnené, zelené, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
(1)
Na sklade
18 €
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18 €
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
Na sklade
18 €
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,40 €
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Cooksmart ®
Sedák Bumble Bees
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 34x36 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
18,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
19,40 €
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, zelený, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Zástera Somerset
Bavlnená, taupe
Na sklade
19,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 22x26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
9,96 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil