Bonami Days až -50 % | Ulovte svoju zľavu →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Matrace a postele pre pohodlný aj zdravý spánok

Zariaďujete si novú spálňu alebo len chcete vylepšiť tú súčasnú? Objavte najnovšie modely kvalitných matracov, na ktorých sa aj ten najnáročnejší „spáč“ vyspí doružova. Inšpirujte sa najnovšími trendmi v posteliach – vyberiete si elegantný čalúnený variant alebo minimalistickú posteľ z masívu?

Matrac ako základ dobrého spánku

Výber správneho matraca ovplyvňuje kvalitu vášho spánku viac než čokoľvek iné. To určite viete. Zorientovať sa v širokej ponuke a vybrať si ten správny matrac je však trochu náročné. Našťastie máme pre vás sprievodcu, ktorý vám pomôže všetko objasniť.

Spí sa vám lepšie na tvrdom, stredne tvrdom alebo mäkkom matraci? Vyhovuje vám viac vzdušný pružinový matrac alebo penový matrac, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu telu? To sa dozviete v našom sprievodcovi matracmi.

Objavte na Bonami novú značku matracov Moonia, ktorá spája škandinávsku rafinovanosť s najnovšími materiálmi. Nájdete tu napríklad aj gelovo-viskoelastické matrace, ktoré nevytvárajú žiadne tlakové body, sú prispôsobivé a podporujú správnu polohu chrbtice.

Čalúnená alebo skôr minimalistická? Objavte trendy v posteliach

Chcete svoju spálňu udržať v jednoduchosti inšpirovanej škandinávskym štýlom? Potom pre vás bude ako stvorený precízne spracovaný kúsok z masívneho dreva bez zbytočného zdobenia.

Ak ale máte spálňu v glamour štýle a želáte si, aby už len pri pohľade sálal z postele pocit pohodlia a útulna, rozhodne si zamilujete akýkoľvek čalúnený model. Najlepšie s pohodlným čelom, o ktoré sa budete môcť opierať nielen pri dlhých raňajkách.

Alebo už doma perfektne funkčnú posteľ máte, ale chceli by ste ju niečím oživiť? Zaobstarajte si samostatné čelo postele. Ratanové v boho štýle, alebo pokojne čalúnené.

Obliečky ako štýlová bodka na záver vašej spálne

Textil a obliečky sú skvelým spôsobom, ako spálni dodať štýl a osobitosť v priebehu niekoľkých minút. Počas chvíľky môžete spálňu „prezliecť“ do boho, minimalistického, romantického alebo aj rustikálneho štýlu.

Nezabúdame ale ani na jeho praktické vlastnosti. Napríklad ľanové obliečky sa v poslednej dobe opäť dostali do obľuby pre svoju odolnosť, jemnosť, antibakteriálne vlastnosti a variabilitu používania počas leta i zimy. Vyššie počiatočné investície sa vám tak mnohokrát vrátia.

Organická bavlna vás pre zmenu nadchne svojou priedušnosťou, poddajnosťou a hebkosťou.