Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Na návšteve: v mid-century kúpeľni u blogerky Anii Dominik

Blogerka Ania Dominik, známa ako Scraperka, sa bytovému dizajnu venuje už niekoľko rokov. Preto pri zariaďovaní vlastnej kúpeľne mala úplne jasnú víziu – chcela hlavne priestrannú miestnosť, v ktorej by sa miešali klasické kúsky s minimalistickými.

Túžila totiž po domácom SPA s bielou keramikou, masívnym drevom a kovovými prvkami. To sa jej nakoniec podarilo skĺbiť a vznikol jedinečný mid-century interiér, v ktorom predstavujú čerešničku na torte pozlátené retro kohútiky a radiátor.

Mid-century kúpeľňa

V tejto kúpeľni nie je priestor pre náhodu. Všetko je premyslené. Vďaka jednoduchej farebnosti pôsobí aj cez veľké množstvo zlatých prvkov vzdušne. Klasický obklad na stenách a čiernobiela podlaha k sebe tiež perfektne ladia. Veľkú úlohu však zohrávajú ratanové prvky a drevo.

Najviac zbožňujem svoju vaňu a večerné domáce spa. Zapálim sviečky, pustím obľúbenú hudbu a do kúpeľa pridám aromatický olejček... kniha, hrnček horúceho čaju alebo pohárik vína a som v nebi.

Pokiaľ ide o doplnky ako uteráky, zrkadlá, organizéry alebo nádoby na mydlo, kupujem ich spontánne. Veľa kúpeľňových skvostov možno nájsť prostredníctvom e-shopov. Ja som stavila na Bonami.

Viac rád a tipov pre kúpeľne nájdete aj tu.