5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Na návšteve: v rustikálnej kúpeľni u blogerky Pastellmama

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Pokiaľ máte radi taký štýl bývania, v ktorom dominuje biela farba a svetlé drevo, zrejme si zamilujete dedinsky ladenú kúpeľňu maďarskej blogerky tvoriacej pod pseudonymom Pastellmama. Vyžaruje z nej totiž úplná pohoda, uvoľnenosť a pokoj. Skrátka kúpeľňové hygge ako má byť. Atmosfére totiž významne napomáha nespočetné množstvo sviečok, rustikálnych rámov a mäkkých textílií.

Tak ráčte vstúpiť na návštevu!

Vidiecka kúpeľňa

Pre svoju kúpeľňu si Pastellmama vybrala kvalitný nábytok a doplnky v jednoduchých tvaroch. Vytvorila tak skvelý základ aj pre prípadné obmeny bez ohľadu na meniace sa trendy. Aby docielila štýlový čistý dojem, ukryla kozmetické potreby do rôznorodých košov a dóz.

Textúry dávkovača na mydlo a pohárika na zubné kefky ma okamžite zaujali. Sú jedinečné, prinášajú trochu hravosti a dokonale sa hodia k umývadlu.

Páči sa mi, keď sa v kúpeľni cítim ako doma. Drevené rámy na obrazy, nadýchané koberce, vonné sviečky a kvetinové dekorácie tento útulný pocit rozhodne umocňujú. K mojim obľúbeným kúskom preto patrí aj ľanové vrece na bielizeň s kvetinovým motívom. Okamžite mi pripomenie príjemný kúpeľ s lupeňmi ruží.

Viac rád a tipov pre kúpeľne nájdete aj tu.