Nová izbička ako darček deťom k Vianociam

Chcete tento rok deťom nadeliť niečo krásne a praktické, čo za pár dní neskončí v kúte? Prekvapte ich vylepšenou izbičkou. Spojíte tak príjemné s užitočným a investícia navyše nemusí byť veľká. Stačí sa zamerať na kľúčové prvky izbičky, ktoré si zaslúžia obmenu.

Detské postieľky

Kvalitná posteľ prináša deťom pokojný a nerušený spánok. Takúto výhodu síce vaše dieťatko nemusí vedieť oceniť, ale keď vyberiete hravý dizajn v tvare domčeka či autíčka, iste ako Ježiško zožnete úspech.

Písací stôl

Chystá sa vaše dieťatko čoskoro do školy alebo trávi veľa času písaním a kreslením obrázkov? V tom prípade potrebuje kvalitný stôl, ktorý mu prinesie ten najväčší komfort. Poobzerajte sa po stole s polohovateľnou pracovnou doskou. Vďaka tomu stôl porastie s vaším dieťaťom a vydrží mu dlhé roky. Navyše sa dá nakloniť až do uhla 35 °, čím zaistí správne držanie tela.

Úložné boxy

Neporiadok v izbičke býva často spôsobený tým, že hračky nemajú svoje miesto. Dodajte celej miestnosti poriadok s úložnými škatuľami, ktoré rozdelíte na rôzne kategórie. Jeden box bude na kocky, do druhého sa schovajú bábiky a v treťom budú po hraní odpočívať plyšové hračky. Dieťa sa tak naučí udržiavať poriadok a rozkošné tvary boxov si iste zamiluje.

Detský textil

Neverili by ste, ako nové obliečky, vankúšiky a koberce premenia izbičku na nepoznanie. Koberce s vyšším vlasom tlmia hluk i pády a navyše sú príjemné na dotyk. Vyberte obliečky s aktuálne obľúbeným motívom vášho milého dieťaťa alebo zainvestujte do minimalistickej obliečky z kvalitnej bavlny alebo ľanu.

Ešte ste nenašli to pravé? Tak to je pre nás výzva! Máme pre vás veľa ďalších tipov na darčeky pre deti.