Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Objavte záhradné trendy roku 2021

Ste zvedaví, čo by vás v tejto záhradnej sezóne určite nemalo minúť? Nachystali sme si pre vás výber toho najlepšieho záhradného nábytku, vonkajších kobercov, osvetlenia aj ďalších štýlových doplnkov.

Práve teraz je totiž ten najlepší čas pripraviť svoju záhradu na letnú sezónu a potom si len užívať pohodu a teplo slnečných lúčov ♥

Vonku je nové „vnútri“

Pod holým nebom chceme tráviť viac a viac času. A podľa toho tiež začínajú vyzerať naše terasy a záhradné posedenia, ktoré svojím komfortom konkurujú obývačkám.

Mäkučké záhradné pohovky alebo závesné kresielka hrajú hlavnú rolu – a niet sa čomu diviť. Akonáhle ich raz vyskúšate, už sa nebudete chcieť vrátiť dovnútra.

Čo je malé, to...

môže byť poriadna výzva zariadiť funkčne i útulne. Ale súkromná oáza sa dá vytvoriť aj na 3 m².

Štýlové skladacie stolíky, stoličky, nástenné kvetináče alebo futóny sú ako stvorené aj na tie najmenšie balkóny.

Prírodné tóny

Farebná paleta nábytku sa v tomto roku bude niesť v nežne neutrálnych tónoch, ktoré vnášajú pokoj, jemnosť aj svetlo do všetkých kútov.

Pestré odtiene nechajte vyniknúť na živých rastlinách a menších doplnkoch.

Vonkajší homeoffice

Aj napriek upokojeniu pandemickej situácie sa častejší homeoffice stane realitou pre mnoho z nás. Prečo si ho teda neurobiť priamo na čerstvom vzduchu?

Stabilný stôl, pohodlná stolička a poriadny slnečník alebo obľúbené miesto pod stromom bude pre začiatok bohato stačiť ♥