Až -15 % na kúpeľňu | Ušetrite ešte dnes →
Mid Season Sale | Ušetrite až 50 % →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Pohovky do malého bytu

Pohovka je synonymom odpočinku, času stráveného s rodinou pri sledovaní filmu alebo večierkov s priateľmi. Väčšina z nás preto pri zariaďovaní bytu či domu považuje tento kus nábytku za jeden z najdôležitejších.

Nie každý ale býva v paláci s mnohými miestnosťami a veľkými priestormi, kde si môže dovoliť akúkoľvek sedačku bez toho, aby dbal na využitie miesta. Pokiaľ teda vlastníte byt menších rozmerov a potrebujete šetriť každý centimeter, inšpirujte sa našimi tipmi, akú pohovku od značky Bobochic Paris zvoliť, aby aj v malom priestore vytvorila útulné a harmonické bývanie.

Multifunkčný nábytok

Ak potrebujete lôžko pre hostí, ktoré vám v byte nebude prekážať alebo hľadáte multifunkčnú pohovku, ktorá zároveň poslúži ako posteľ na každodenné spanie, ideálnym riešením sú dvojmiestne či trojmiestne rozkladacie pohovky. Tie dokážu vyriešiť mnoho problémov s kapacitou domácnosti alebo nedostatkom miesta.

Úložné priestory

Úložný priestor vám ušetrí veľa starostí s nedostatkom priestoru. Je jedno, či do pohovky schováte periny, zimné oblečenie alebo knižky, ktorých sa nedokážete ľahko vzdať. Využitie pre úložný priestor sa nájde vždy.

Doplnky a dekorácie

S dekoráciami a doplnkami to nepreháňajte. Malé priestory si zaslúžia skôr minimalistické riešenie. Príliš vyzdobená miestnosť by totiž mohla vyzerať zahltene. Bohato postačí, ak pohovku doplníte iba hebučkým plédom alebo pár dekoratívnymi vankúšikmi.