5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Pohovky do malého bytu

Pohovka je synonymom oddychu, času stráveného s rodinou pri sledovaní filmu alebo večierkov s priateľmi. Väčšina z nás preto pri zariaďovaní bytu či domu považuje tento kus nábytku za jeden z najdôležitejších.

Nie každý však býva v paláci s veľkými priestormi, v ktorých si môže dovoliť akúkoľvek sedačku bez toho, aby dbal na využitie miesta. Ak vlastníte menší byt a potrebujete šetriť každý centimeter, inšpirujte sa našimi tipmi, akú pohovku od značky Bobochic Paris zvoliť tak, aby aj v malom priestore vytvorila útulné a harmonické bývanie.

Multifunkčný nábytok

Ak potrebujete lôžko pre hostí alebo hľadáte multifunkčnú pohovku, ktorá zároveň poslúži ako posteľ na každodenné spanie, ideálnym riešením sú dvojmiestne alebo trojmiestne rozkladacie pohovky. Tie dokážu vyriešiť veľa problémov s kapacitou domácnosti alebo nedostatkom miesta.

Úložné priestory

Úložný priestor vám ušetrí veľa starostí s nedostatkom priestoru. Je jedno, či do pohovky ukryjete periny, zimné oblečenie, alebo knižky, ktorých sa nedokážete tak ľahko vzdať. Využitie úložného priestoru sa nájde vždy.

Doplnky a dekorácie

S dekoráciami a doplnkami to nepreháňajte. Malé priestory si zaslúžia minimalistické riešenie. Príliš vyzdobená miestnosť by mohla vyzerať prepchato. Postačí, ak pohovku doplníte hebučkým plédom alebo dekoratívnymi vankúšikmi.