Predstavujeme novú prémiovú značku nábytku Hammel

Hľadáte nový nábytok do obývačky, jedálne, pracovne či predsiene? Potom máme radosť, že vám môžeme predstaviť novú prémiovú značku Hammel, ktorá vyrába nadčasové kúsky s kvapkou dánskeho tradičného dizajnu.

O značke Hammel

Značka Hammel bola založená Vernerom Kristensenom a Sørenom Didriksenom už v roku 1961 a odvtedy vyrába nábytok tej najlepšej kvality. Jedinečné kúsky od tejto značky v sebe jednoducho spájajú dánsku dizajnovú tradíciu s filozofiou moderného dizajnu. Zameriavajú sa predovšetkým na vývoj a výrobu jedálenských stoličiek, stolov, komôd, knižníc a nábytku do predsiene.

Kolekcia Mistral

Kolekcia Mistral bola navrhnutá už v roku 1991 a dodnes sa vyrába v pôvodnej továrni v Hammeli v Dánsku. Jej nadčasový dizajn totiž stále nevychádza z módy. V kolekcii nájdete nástenné knižnice, televízne stolíky, komody aj poličky na topánky v trendy farbách.

Findahl by Hammel

Kolekcia Findahl by Hammel sa zameriava na výrobu jedálenských a barových stoličiek. Všetky sú vyrobené z masívneho dubového a bukového dreva. Jedinečné dizajny stoličiek medzi sebou navyše môžete ľahko kombinovať. Pokiaľ si ale neviete dať rady, nižšie vám poradíme.

Edge by Hammel

Objavte krásu čistých línií vo veľmi minimalistickej, multifunkčnej a špičkovej kolekcii Edge by Hammel. Elegantný vzdušný dizajn skriniek, komôd a stolíkov dodá interiéru štipku nadčasovej jedinečnosti.

Skrinky kolekcie Edge sú viacúčelové. Skvele sa hodia do predsiene, obývacej izby, jedálne, baru, šatne i pracovne.

Nevybrali ste si? Objavte množstvo ďalšieho dizajnového nábytku.