Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
10 €RegistráciaPrihlásenie10 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Objavte prémiový riad na varenie

Chceli by ste variť chutné jedlá zdravo, bez pripaľovania a bez veľkej námahy? Základom úspechu je správny výber riadu. Máme pre vás hrnce a panvice v prémiovej kvalite od preslávených značiek, ktoré používajú aj profesionálni kuchári. Inšpirujte sa nižšie.

Značka de Buyer

Francúzska rodinná firma už od roku 1830 navrhuje a vyrába kuchynské a cukrárske potreby prvotriednej kvality. Panvice, hrnce, kastróly a ostatné náčinie, ktoré na Bonami nájdete, je charakteristické vysokou odolnosťou a funkčnosťou. Zo značnej časti je vyrábané ručne a svoju rolu hrá aj po desaťročia odovzdávané know-how.

Značka Pentole Agnelli

Prémiová značka s viac ako 110 ročnou históriou a tradíciou, na ktorej varí 75 % talianskych kuchárov.

Skvelá voľba pre náročných a pre všetkých, ktorí chcú niečo výnimočné. Hrnce a panvice od Pentole Agnelli sú vyrobené z odolných materiálov. Zvládnu vysokú záťaž a vydržia vám pokojne celý život.

Značka WMF

WMF vyrába vysokokvalitný, funkčný a krásne spracovaný riad a ďalšie kuchynské potreby, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie dizajnové štandardy viac ako 160 rokov!

Všetky produkty sú určené na to, aby zákazníkom poskytli zážitok z prípravy a varenia jedla. Úspech značky WMF dokazujú početné ocenenia za dizajn, ktoré spoločnosť rok čo rok získava.

Prezrite si ďalší riad a kuchynské potreby, ktoré na Bonami máme.