Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 379 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Magical Unicorn
Plastová/tritanová, modrá, 500 ml
(90)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Príbor Cristallo
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, sivý
(33)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka
24x44 cm, drevená
(92)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 34 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Kosova
Dezertné lyžičky v súprave
Pre 12 osôb, 12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(254)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Era
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela
(97)
Na sklade
Posledné kúsky
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Waves
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela/v zlatej farbe
(132)
Doručenie od 4. 11. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 230 ml, ø 10,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Závažia na obrus v súprave
Z liatiny, 4x7 cm
(112)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(51)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Podnos
38x58 cm, servírovací, bambusový
(101)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Miko the Panda
Plastová/tritanová, svetlomodrá, 500 ml
(188)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Simplicity
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, ružová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(103)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, svetloružová, ø 24 cm, objem 2 l
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Na sklade
27,90 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Jedálenská súprava Classic
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, biela
(143)
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi
2 ks, porcelánové, biele
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,97 €
s kódom
28,71 € bez kódu
14,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Misa Hammershøi
Na šalát, porcelánová, biela, ø 30 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na polievku, porcelánová, biela, 540 ml, ø 12 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dezertné vidličky v súprave Hallie
Pre 7 osôb, 7 ks, antikoro, sivé
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Jednorazový riad
8 ks
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(125)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Appetizers
2 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele
(86)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Pearl
Na šalát, kameninová, biela, ø 34 cm, objem 2,9 l
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
30,04 €
s kódom
37,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Pearl
Na polievku, kameninová, biela, 420 ml, ø 14 cm
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, biely
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,91 €
s kódom
12,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, biely
(29)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Servírovací, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka Flexible
24x44 cm, drevená
(70)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Colourful Creatures
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(436)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Elvis the Elephant
Plastová/tritanová, modrá/tyrkysovomodrá, 500 ml
(212)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(29)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(62)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Podnos Slate
30x40 cm, servírovací, bridlicový
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 270 ml, ø 10,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 600 ml, ø 14 cm
(73)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 600 ml, ø 13,5 cm
(51)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Stojanček na vajíčko Abeille
Sklenený, biely
(16)
Doručenie od 21. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 200 ml, ø 11,5 cm
(27)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, ružová, ø 29 cm, objem 4 l
(82)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Podložka pod hrniec Tower
Silikónová, 15x15 cm
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
15,81 €
s kódom
19,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Podložka pod hrniec Tower
Silikónová, 15x15 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
s kódom
19,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Tanier Versailles
Dezertný, ø 12 cm, sklenený
Doručenie od 21. 10. 2026
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
25
26
27
28
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie