Mid Season Sale až -50 % →V predajni navyše 15 % zľava na všetko okrem zľavnených a vybraných produktov.

Mid Season Sale až -50 % →V predajni navyše 15 % zľava na všetko okrem zľavnených a vybraných produktov.

Rocket Baby: zmysluplné hračky a potreby pre najmenších

Rodičovstvo je o mnohých momentov, kedy dieťa zažíva niečo po prvýkrát. Prvé kúpanie, prvý pokus o chodenie na nočník, prvé čistenie zúbkov. Cieľom talianskej značky Rocket Baby je, aby tieto chvíle boli bezpečné a plné detského smiechu. Tak čo si vyberiete? Sedák do vane, hrací nočník alebo rozkošnú osušku?

Montessori pomôcky

Deti sú zvedavé bytosti už od najútlejšieho veku. Skúmajú a objavujú okolitý svet, svoje schopnosti, myslenie a radi šíria svoje fantázie. K tomu všetkému môžu využiť interaktívne vzdelávacie hračky a pomôcky typu Montessori, pri ktorých hrá hlavnú úlohu prepojenie fyzického vnímania a premýšľania. Čím viac zmyslov je pri hre zapojených do skúmania okolitého sveta, tým lepšie.

Montessori hračky pomáhajú rozvíjať logické uvažovanie, kreativitu, jemnú motoriku, pozornosť a ďalšie zručnosti. Pri hraní sa navyše deti dokážu zabaviť celé hodiny.

Produkty

Detské stany a teepee

Detské stany a teepee premenia izbu na kúzelnú herňu, kde budú vaše ratolesti s obľubou tráviť čas. Je pre nich miestom bezpečia a nekonečnej zábavy. Nielenže ide o atraktívny doplnok, z ktorého bude dieťa paf, ale je aj praktickým kúskom. Okrem herného miesta sa stan môže stať odpočinkovou zónou či priestorom na úschovu hračiek.

Viac inšpirácie