5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Tipy na darčeky pre seba podľa Martiny Pártlovej

"Cez sviatky vždy myslíme na druhých, čo by si asi priali, čím im urobiť radosť, ako ich prekvapiť, ale je potrebné nezabúdať aj na seba. A tak mi napadlo: prečo si nekúpiť prvý darček pre seba?

Vybrala som pre vás veľa tipov, ktorými si môžete urobiť radosť nielen pred Vianocami, ale napríklad aj len tak. Pretože si to jednoducho zaslúžite."

Slávnostné pohostenie

„Či už sa chystáte usporiadať nezabudnuteľný večierok, upiecť bábovku, alebo si dať pohárik pri obľúbenom seriáli, poriadne vybavenie rozhodne nesmie chýbať.

"Zaujali ma sklenené slamky, krištáľové poháre zo sivého skla alebo forma na pečenie. No a čo lepšie privíta hostí, než vtipná rohožka upozorňujúca na to, že bez fľašky dobrého Prosseca ani nevstupujte. Takže som na nejaké tie očakávané aj neočakávané návštevy pripravená (snáď nám to situácia dovolí)."

Zaslúžený relax

„Zimu mám rada len keď je za oknom a ja som niekde pri krbe, zababušená do županu, mäkučkej deky, sledujem rozprávky a nerobím vôbec nič. Takto by som videla tú tohtoročnú vianočnú pohodu.

No a keď ma to povaľovanie náhodou prestane baviť, pustím si na plné pecky hudbu z nových reprákov a pekne si hodím bokmi. "

Hľadáte darček pre niekoho ďalšieho? Máme pre vás veľa inšpirácie, čím potešiť aj ostatných ♥