-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

TOP 5: najlepší pomocníci na vianočné upratovanie

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Upratovanie nie je pravdepodobne činnosť, ktorej chcete venovať veľa energie a času v rámci predvianočných príprav. So správnymi pomocníkmi však všetko pôjde hladko a rýchlo. Poďte objaviť tých najlepších z nich.

Produkty

Vedrá a mopy

Kvalitný a funkčný mop vám ušetrí veľa nervov aj času. Napríklad Twist Ergo od značky LEIFHEIT je ideálny aj pre veľmi citlivé podlahy. Vďaka žmýkaciemu systému docielite vždy ideálne vlhký návlek, s ktorým môžete bez obáv vytierať aj drevené podlahy a s pohyblivým kĺbom dosiahnete aj na ťažko prístupné miesta pod posteľou či skriňou.

Vysávače (na okná)

Pri predstave klasického umývania okien sa vám vždy ľahko orosí čelo? Uľahčite si celý proces a kúpte si vysávač na okná, vďaka ktorému budete s umývaním hotoví raz-dva a výsledok navyše bude dokonalý.

Prachovky

Nemáte práve čas ani náladu na mokré utieranie nábytku alebo dekorácií? Potom si skvele vystačíte s chlpatou prachovkou, ktorá prach absorbuje a vy ju potom len jednoducho vyprášite.

Stierky

Nemusíte mať všetko dokonale upratané – pre efekt pokojne postačí, keď perfektne vyleštíte všetky lesklé plochy a zrkadlá. A s tým vám pomôže tá správna stierka.

Boxy na lepšiu organizáciu

Aby ste sa nemuseli upratovaním zaoberať príliš často, zamerajte sa na prehľadnú organizáciu. V kuchyni, kúpeľni alebo napríklad aj v pracovni oceníte boxy z kolekcie The Home Edit. Vďaka rôznym rozmerom a priehľadnému materiálu budete mať o všetkých veciach prehľad.