Zľava 15 % s kódom FEBRUAR15 | Ušetrite ešte dnes →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

TOP 5: vianočné stolovanie

Slávnostný stôl alebo sviatočnejšie prestieranie neodmysliteľne patrí k vianočnému obdobiu. Inšpirujte sa 5 tipmi podľa našich Bonami nákupcov na najzaujímavejšie kolekcie riadu, pohárov aj doplnkov. S týmito kúskami bude mať vaše stolovanie zaručene štýl.

Súpravy riadu Bonami Selection

Najväčšou výhodou kameninového riadu z kolekcie Malia od značky Bonami Selection je jeho všestrannosť. Univerzálne jednofarebné prevedenie v neutrálne prírodných tónoch a minimálnych tvaroch vynikne na slávnostne prestretej tabuli aj pri každodennom použití.

Samotná kamenina je navyše mimoriadne odolná proti vysokým teplotám aj mechanickému poškodeniu, a tak riad všeličo vydrží.

Súpravy pohárov značky Eva Solo

Doplnky značky Eva Solo sa vyznačujú dokonale minimalistickými, funkčnými a ladnými tvarmi. A poháre z dielne tejto značky nie sú výnimkou. Hoci sú tvarovo veľmi jednoduché, vďaka úplne precíznemu spracovaniu a originálnym detailom budú na vašej tabuli neprehliadnuteľné.

Príbory v zlatej, mosadznej či čiernej farbe

Pokiaľ práve vyberáte nové príbory, zvážte zaobstaranie inej farby ako je klasická antikoro či strieborná verzia. Príbory v zlatej či čiernej farbe dodajú stolovaniu originalitu aj nenásilnú eleganciu.

Sviatočný riad od značky Kähler Design

Snehovobiely minimalistický riad značky Kähler Design v novej vianočnej kolekcii dokresľujú rozkošné kresby ihličnatých vetvičiek doplnených klasickými figúrkami a ozdobičkami, ktoré nás jednoducho chytili za srdce.

Ak ste dušou minimalista, ale máte radi tradičné vianočné dekorácie, potom si tento riad zamilujete.

Poháre značky Lyngby Glas

Jemné rebrovanie a okraj v zlatej farbe robí z pohárov kolekcie Palermo a Firenze od značky Lyngby Glas ideálneho adepta pre slávnostne elegantnú tabuľu. Ešte viac im to pristane, ak skombinujete rôzne typy pohárov z rovnakej kolekcie.