-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

TOP 5: svietniky a sviečky

Počas chladných a pochmúrnych dní je najlepšie užiť si doma pohodovú hygge atmosféru. A tú sa vám podarí navodiť pomocou teplého svetla sviečok. Inšpirujte sa výberom najoriginálnejších a najobľúbenejších svietnikov i sviečok.

Produkty

Svietiace domčeky od Kähler Design

Každý iný, a predsa im to najlepšie pristane spoločne. Tieto ikonické, ručne vyrábané domčekové svietniky z kolekcie Urbania pochádzajú z dielne dizajnérskeho dua R7B (Mette Bache a Barbara Bendix Becker). Rozžiarite s nimi akýkoľvek parapet, poličku alebo stôl, ale náramne im to pristane aj cez deň.

Voňavé sviečky z centra Prahy

Sviečky značky Perfumed Prague sú ručne vyrábané v Českej republike zo 100 % prírodného sójového vosku. Vďaka tomu sú vegánske, rozložiteľné a netoxické. Najviac si na nich však zamilujete ich dokonalé vône.

Produkty

Svietnik namiesto adventného venca

Nestíhate vyrobiť zelený adventný veniec? Využite namiesto neho svietnik pre 4 sviečky – elegantné a rýchle riešenie, ktoré na vašom stole bude tiež vyzerať nádherne.

Adventné sviečky

Čo si takto v adventnom čase dopriať namiesto čokoládky z kalendára čas pre seba? Zapáľte si adventnú sviečku a užite si každý večer chvíľu pohody.

Minimalistické sviečky a svietniky

Sójové sviečky Blomus neprodukujú sadze, sú netoxické a šetrné voči životnému prostrediu. Keď vám navyše táto omamne voňavá sviečka dohorí, môžete jej štýlový betónový obal využiť iným spôsobom – napríklad ako stojan na ceruzky alebo malý kvetináč.