Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 128 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Zone
Držiak na uteráky Rim
Nástenný, kovový, čierny, 70x7,5 cm, výška 2,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Porto
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 43x5 cm, výška 9,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 65x50x27 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Oceľový, čierny, 42x23 cm
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávač
Kovový, čierny/v striebornej farbe, 31,5x46,5 cm
(126)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na obrúsky Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, výška 12,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
5,80 €
s kódom
7,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Doska na skladanie oblečenia
Plastová, béžová, 38x21 cm, výška 5 mm
(3)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Gara
Oceľový, čierny, 6 l
(50)
Na sklade
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na uteráky Dara
Kovový, v striebornej farbe, 50x26 cm, výška 87 cm
(132)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Collungo
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 5 l
(6)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Porto
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 43x5 cm, výška 9,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,67 €
s kódom
34,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 42x25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Čierny, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(19)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Biela, dĺžka 22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Vermont
Nástenná, v striebornej farbe
(54)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, čierne
(18)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Hubky na riad v súprave Singles
5 ks, plastové
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(20)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Teleskopická okenná stierka Maxi
Zelená, dĺžka 27 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, sivý, 39,5 x 18 cm
(36)
Na sklade
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Idro
Keramický, antracitový, 330 ml, 8,5x9,5 cm, výška 16 cm
(9)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
WC kefa Flex
Plastová, sivá, 12,5x9 cm, výška 43 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Lonardo
6 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno My Crystal
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 38x26 cm, výška 7 cm
(579)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový, látkový/plastový, výška 15,5 cm
(66)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, biely
(3)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, biely, dĺžka 66 cm, výška 160 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Duo Dust
Na triedený odpad, plastový, biely, 2x10 l
(61)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kôš na bielizeň Ume
Plastový, čierny, 35 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kryty na sporák v súprave Curry
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(91)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Olinda
Keramická, biela, ø 9,5 cm, výška 40 cm
(9)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, oceľový, matne čierny, 12 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, oceľový, krémovobiely, 20 l
(5)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 36x8 cm, výška 32 cm
(273)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Sacile
Keramický, sivý, 400 ml, 11x8,5 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Portes
Pedálový, plastový, matne biely, 3 l
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Villata
Z polyresínu, antracitová, 11x10 cm, výška 37 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Plácačka na muchy Rainbow
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Biely
(43)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele/sivé
(16)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave Mural
3 ks, závesné, oceľové, lesklá čierne
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Denim Grey B
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, sivá, 124x38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kryty na sporák v súprave Poppy
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Adria
Látkový, biely, 48 l
(76)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 22x28 cm, výška 5 cm
(2320)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
21
22
23
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky