Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 130 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Košík
Drôtený, kovový, zelený/modrý, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Duo Steel
Kovový, v lesklej striebornej farbe, 11x23 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,16 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Mini Box
Nástenný, z recyklovaného plastu, sivomodrý
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Stojan na papierové utierky Paper Pal
Čierny, ø 15 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložné boxy v súprave Ture Paper Laminate
3 ks, kartónové, biele, 45x36x24 cm
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Držiak na fén Film Hook
Nástenný, kovový, čierny, 8x13 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Diagonal
Látkový, sivý/krémovobiely, 5 l
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kúpeľňový organizér Suds
Na vatové tampony, z polyresínu, biely, ø 9,5 cm, výška 9,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Bea
Látkový, svetlosivý, 75 l
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Yellow 012
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš Mode
Pedálový, plastový, biely, 3,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Aubergine 229
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, modrý, 33x25x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, svetlosivý, 40 x 38,5 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Viktoria Restore Paper Laminate
Kartónový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Ego Dekor
Súprava doplnkov do kúpeľne Bubbles
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňová polička Capsule
Bez vŕtania, plastová, biela
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Balvi
Držiak na obrúsky Lobster
Kovový, červený, 10x5 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Cynthia
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 11 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odkvapkávač Signature
Plastový, biely, 38x33,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Mini Box
Nástenný, z recyklovaného plastu, svetlohnedý
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Odpadkový kôš Woodrow
Kancelársky, zelený, 7,5 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička
Čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box
S vekom/dekoratívny, bambusový, hnedý, objem 900 ml, 16x7,5x7,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 32 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,02 €
s kódom
27,52 € bez kódu
13,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, tmavozelený, 45x33x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, tmavohnedý, 45x33x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Sitka do drezu v súprave
2 ks, kovové, sivé, ø 7 cm
(41)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na poháre na víno Calix
Oceľový, v striebornej farbe, 27x17 cm, výška 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartónový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 18 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
14,68 €
s kódom
18,35 € bez kódu
9,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
20 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košík Words
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Držiak na uteráky Vedel
Drevený, v prírodnej farbe, 40x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Háčiky v súprave Curious Cats
3 ks, závesné, kovové
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Úložný box District
S vekom/dekoratívny, kovový, modrý, ø 10x6 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Essey
Organizér Pen Pen
Na písacie potreby, plastový, ø 10 cm, výška 10 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
WC kefa Marble
Mramorová, tmavozelená, ø 10,5 cm, výška 36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, svetloružový, 33x25x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Multi Hand
S vekom, plastový, objem 13 l, 35x26x21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na igelitovú tašku Galileo
Závesný, oceľový, čierny, 14x21 cm, výška 19 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box M
S vekom, plastový, čierny, objem 26 l, 55x35x19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
1
...
53
54
55
...
66
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky