Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 115 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Singles
Plastový/silikónový, svetlohnedý, 6x19 cm, výška 20,5 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mioli Decor
Súprava doplnkov do kúpeľne Lidya
Z polyresínu, čiern-obiela
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Jet
6 ks, bez vŕtania, kovové, čierne
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
12,96 €
s kódom
16,20 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Elenei
Mramorový, tmavozelený, 200 ml, ø 8 cm, výška 19 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, biely, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Doska na skladanie oblečenia
Plastová, béžová, 38x21 cm, výška 5 mm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, matne čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, čierny, 5 l
(110)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový, látkový/plastový, výška 15,5 cm
(66)
Doručenie od 23. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Úložný box
S vekom, látkový, sivý, 30x30x30 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve L
3 ks
(41)
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
6,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 10 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace
10 ks
Doručenie od 23. 10. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
3,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Holger Canvas Paper Laminate
5 ks, na dokumenty, kartónové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend
Plastový, sivý, 36x32 cm
(142)
Doručenie od 15. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Kryt na stenu pri sporáku Splash
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 50x90 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička
Kovová, čierna, 92x22,5 cm, výška 25 cm
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Organizéry do zásuvky v súprave
5 ks, látkové, 28x20 cm, výška 5 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Orea Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, v zlatej farbe, 200 ml, 10x10,5 cm, výška 16,5 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Odpadkový kôš
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 50 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Holger Canvas Paper Laminate
5 ks, na dokumenty, kartónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku Universal
Bavlnený, sivý, 140x55 cm
(10)
Doručenie od 14. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku
Z tvrdeného skla, biely, 60x70 cm
(22)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Red 2035
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box S
S vekom, plastový, čierny, objem 11 l, 36,5x26x19 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
4 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(42)
Doručenie od 23. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Lavór Wash&Drain
Plastový, biely/zelený, 15 l, 31x30 cm, výška 20 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Ume
Keramický, svetlozelený, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(11)
Doručenie od 26. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Sušiak na bielizeň
Závesný, čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 3 m
(44)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na uteráky Plane
Oceľový, čierny, 70x19 cm, výška 83 cm
(31)
Doručenie od 15. 10. 2026
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na hrnčeky
Závesný, kovový, čierny, 33x1,5 cm, výška 7 cm
(104)
Doručenie od 19. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, čierny, 18,5x12,5x7 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box K Latch Box
S vekom, plastový, sivý, objem 43 l, 59x39x28 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, čierna
(24)
Doručenie od 19. 10. 2026
26,39 €
s kódom
32,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Sušiak na bielizeň
Nástenný, sivý, plastový, dĺžka sušiacej plochy 30 m
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Držiak na papierové utierky RollGrip
Nástenný, plastový, v striebornej farbe, 17,5x30,5 cm, výška 5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na písacie potreby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Touch Bin
Dotykový, oceľový, matne čierny, 60 l
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, sivý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, čierny, 13x3,5 cm, výška 8,5 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 6 l
Doručenie od 22. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kôš na bielizeň Tosca
Kovový, biely
(17)
Doručenie od 15. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Arely
2 ks, nástenné, z bukového dreva, čierne
Doručenie od 14. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, čierny
(22)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Milly
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 19 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Úložný box District
S vekom/dekoratívny, kovový, hnedý, ø 10x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
58
59
60
...
65
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky