Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 120 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Arely
2 ks, nástenné, z bukového dreva, čierne
Doručenie od 14. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, čierny
(22)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Milly
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 19 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Úložný box District
S vekom/dekoratívny, kovový, hnedý, ø 10x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Košík Store-It
Drôtený, kovový, vínovočervený, výška 20 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Taranto
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(35)
Doručenie od 19. 10. 2026
10,35 €
s kódom
12,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Nádoba na kompostovateľný odpad Duo
Plastová, sivá, 12x30 cm, výška 17 cm, 4 l
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kôš na bielizeň Ume
Plastový, biely, 60 l
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
4 ks
(53)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Surface
Kovový, v striebornej farbe, 13x18 cm, výška 12,5 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box Haiphong
S vekom, ružový, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(8)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Košík Lhassa
V prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, bez vŕtania, plastové
Doručenie od 19. 10. 2026
16 €
s kódom
20 € bez kódu
6,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Floresta
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(16)
Doručenie od 19. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, tmavozelené
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 45x31x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
4 ks
(20)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér Wave
Na písacie potreby, 11x11 cm, výška 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložné boxy v súprave Ture Canvas Paper Laminate
3 ks, kartónové, svetlosivé, 45x36x24 cm
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Žehliaca doska
Na rukávy, biela/sivá, 52x11 cm
(81)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Tartas
Nástenný, plastový, biely, 960 ml, 9x14,5 cm, výška 24 cm
(20)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička a lopatka
Plastová/bambusová
(138)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Kôš na bielizeň Sintia
Bambusový, v prírodnej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compact Express
6 ks
Doručenie od 23. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Organizéry do zásuvky v súprave
4 ks, látkové, 28x28 cm, výška 13 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Elletipi
Odpadkový kôš Ecofil
Na triedený odpad/vstavaný, plastový, tmavosivý, 3x12 l
(12)
Doručenie od 14. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, krémovobiely, 20x10 cm, výška 2 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Rin
Kancelársky, plastový, čierny, 2,3 l
(15)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,74 €
s kódom
34,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Nova One
Kameninová, tmavomodrá, ø 10 cm, výška 37 cm
(17)
Doručenie od 26. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space XL
(66)
Doručenie od 23. 10. 2026
6,36 €
s kódom
7,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Osimo
Bez vŕtania, Static-Loc, biela
(180)
Doručenie od 19. 10. 2026
13,29 €
s kódom
16,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Balance
Látkový, výška 15 cm
(48)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, biely, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlosivý, ø 41 cm, výška 41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, v matne zlatej farbe, 14x14 cm, výška 20 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do zásuvky Tower
Plastový, výška 6 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
23,65 €
s kódom
29,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nemý sluha Heva
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 47 cm, výška 102 cm, hĺbka 31 cm
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Šnúra na bielizeň
Antracitová
(16)
Doručenie od 20. 11. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Zmeták a lopatka
Kovový/plastový
(85)
Doručenie od 6. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Naparovacia podložka na žehlenie
Látková, svetlosivá, 8x51 cm, výška 110 cm
(5)
Doručenie od 16. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veko na úložný box
Plastové, biele, 38x48x4 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, čierne
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pottery
Keramický, v petrolejovej farbe, 296 ml, ø 8 cm, výška 17,5 cm
(123)
Doručenie od 19. 10. 2026
13,35 €
s kódom
16,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Express M
2 ks
(23)
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Látkový, modrý, ø 22 cm, výška 22 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, tmavomodrý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
59
60
61
...
65
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky