5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Vytvorte si vďaka textilu útulnú obývaciu izbu

Obývacia izba je jednou z najdôležitejších miestností domova. Je hlavným centrom diania a mnohokrát sa mení na kanceláriu, telocvičňu, v niektorých prípadoch aj bar či domácu kaviareň. Preto by táto miestnosť mala okrem praktickej stránky pôsobiť príjemne a útulne.

Najľahšou cestou, ako obývačku vyšperkovať k dokonalosti je pomocou bytového textilu. Kombinácia pohodlných plédov, štýlových kobercov a vankúšov v rôznych farbách a materiáloch zaistí živý, pestrý a veľmi osobitý vzhľad izby ♥

Kusové koberce majú v našich domácnostiach nezastupiteľné miesto. Často sa zdá, akoby bez nich miestnosť nebola kompletná.

Okrem toho, že dokonale zútulnia obývačku, sú tiež skvelými pomocníkmi v boji proti nepríjemnému chladu od podlahy a pri vylepšovaní akustických vlastností miestnosti.

Zrejme najjednoduchší a najlacnejší spôsob, ako zútulniť nielen obývaciu izbu je pridať hromadu mäkkých vankúšikov v najrôznejších farbách a materiáloch.

Až sa do nich zaboríte, bude vám hneď jasné, že to je presne to, čo vašej obývačke chýbalo.

Pre niekoho sú závesy prežitkom, pre iného štýlovým doplnkom. Jednofarebné aj vzorované závesy môžu byť skvelým oživením obývačky.

Farebne sa dajú zladiť s doplnkami, aby miestnosť pôsobila kompaktne. Výraznejšia farba, ktorá sa nikde inde v miestnosti nenachádza, ju zase môže celú rozžiariť.