5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Uvoľnené záhradné posedenie v bohémskom štýle

Túžite po voľnomyšlienkársky zariadenej záhrade alebo terase, kde sa vám podarí jednoducho striasť pracovného napätia? Potom pre vás bude ideálnou voľbou harmonické posedenie plné prírodných materiálov, farieb i hravých etno motívov.

Nechajte sa inšpirovať naším výberom štýlového záhradného nábytku, vonkajšieho textilu i dekorácií, s ktorých pomocou vytvoríte slobodomyseľný priestor v obľúbenom boho štýle.

Prírodný materiál je v boho štýle alfou a omegou úspechu. V prípade vonkajšieho nábytku nešliapnete vedľa s nábytkom z ratanu alebo odolného exotického dreva.

Doplnkom pristane bavlnené makramé, juta alebo morská tráva. Kvetináče a riad voľte z keramiky či kameniny.

Nešetrite na textilných doplnkoch. Práve tie totiž vytvárajú to pravé "útulno" aj uvoľnenú atmosféru, vďaka ktorej sa vám bude skvele relaxovať. Nezabudnite hlavne na cestovné koberčeky, vonkajšie vankúšiky, koberce aj odolné pufy.

Výhodou boho štýlu je, že si ho môžete prispôsobiť podľa ľubovôle. Pre vzdušnejšiu variantu v Bali štýle sa zamerajte na jemnejšie doplnky v krémových odtieňoch.

Ak chcete na záhrade vytvoriť živý kútik plný farieb, stavte na doplnky s výraznými etno, tropickými i zvieracími motívmi.

Hojdacia sieť alebo závesné kreslo je kúsok nábytku, ktorý musíte mať, ak túžite po skutočnej boho terase. Ak navyše nad kresielko zavesíte svetelnú reťaz alebo bambusovú lampu, potom už nevynecháte príležitosť k odpočinku ani jeden jediný letný večer.

Objavte veľa novej inšpirácie pre záhradné posedenie v ďalších štýloch.