Black Friday | Zľava 20 % na všetko s kódom BLACK20*Neplatí na už zľavnené a vybrané produkty.

5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Zmeňte atmosféru vonkajšieho posedenia pomocou doplnkov

Túžite zmeniť štýl svojho záhradného posedenia, ale nábytok je zatiaľ úplne funkčný a nechcete zbytočne investovať do jeho výmeny? Vieme čo s tým.

Vďaka premyslenému výberu štýlových doplnkov, ako sú vonkajšie vankúše, koberce, kvetináče alebo rozkošné dekoratívne svetielka, sa vám podarí premeniť svoje posedenie podľa vysnívaných predstáv.

Maximalistický farebný štýl

K letu a záhradnej zeleni pestré farby jednoducho patria. Pokojne sa ich nebojte nakombinovať viacero naraz.

Vankúše v červených a modrých odtieňoch doplňte riadom a pohármi vo farbách dúhy alebo jasne žltým kobercom. V noci pri posedení s priateľmi rozsvieťte farebnú svetelnú reťaz, ktorou dokonale podtrhnete atmosféru.

Posedenie v bohémskom štýle

Prírodné odtiene pieskovej, krémovej a terakotovej tu budú dominovať. Skvele ich doplnia bavlnené aj ľanové vankúše s makramé a rôznymi strapcami.
Ďalšími vhodnými materiálmi sú bambus a morská tráva. Tie najlepšie vyznejú na doplnkoch, ako sú lampáše, podnos či prestieranie.

Pokojné dedinské leto

Keramické aj plechové doplnky s patinou skvele doplnia každú záhradku v nežne rustikálnom štýle. K večernému osvetleniu použite klasické lampióny so sviečkou.

Nezabudnite na textil. Potlače plné nežných kvietkov a prúžkovaný bavlnený pléd podporia príjemne romantickú atmosféru na vašej záhrade.

Máme pre vás mnoho ďalších inšpiratívnych tipov pre váš balkón aj záhradu.