5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

50+ nenahraditeľných pomocníkov, ktorých oceníte pri príprave jedla

Poďte sa s nami pozrieť na výber najrôznejších pomôcok, ktoré vám uľahčia prípravu mnohých jedál, dezertov aj drinkov. Možno dokonca objavíte vychytávku, o ktorej ste ani netušili, že existuje a napriek tomu si bez nej nebudete môcť predstaviť fungovanie v kuchyni.

Čo oceníte v každej kuchyni

Minútky, naberačky, obracačky, stierky, cedidlá, škrabky alebo lisy –⁠ všetky tieto vychytávky urýchlia a zjednodušia prípravu jedla. Vyberajte ale len dobre spracované kúsky z kvalitných materiálov. Tak sa vám budú nielen dobre používať ale aj čistiť.

Pre milovníkov mäsa

Najrôznejší pomocníci, ako sú teplomery, ihly na grilovanie alebo nožnice na mäso vám zaistia hladký priebeh prípravy i servírovania mäsových dobrôt.

Pre nadšených pekárov

Nová forma, štýlová váha alebo nastaviteľný valček poteší každého, kto občas pečie. Kúpte pomôcku, s ktorou ľahko vytvoríte niečo nové. Napríklad súprava na pečenie makroniek.

Vychytávky pre rýchle a zdravé varenie

Odrádza vás od niektorých zdravších jedál veľká náročnosť a dlhšia doba prípravy? Našťastie veľa pomôcok na spracovanie zeleniny vyrábajú napríklad značky Lékué a Joseph Joseph.

Pre barmanov

Užite si obľúbený miešaný drink so všetkým aj v teple svojho domova. So štýlovým shakerom, kovovými slamkami, chladiacimi kameňmi či drvičom ľadu bude aj váš domáci drink chutiť ako od profesionála!