Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Kuchynské trendy s nádychom luxusu

Popularita domáceho varenia sa v poslednej dobe zdvihla natoľko, že kuchyňa snáď nikdy nebola natoľko využívaná. Možno práve kvôli tomu, že doma aktuálne trávime viac času, berieme varenie skôr ako koníček.

Preto sa tento rok medzi trendmi dostáva k slovu kvalitný riad, ktorý zefektívni varenie a svojím nevšedným vzhľadom miestnosť rozjasní. Prezrite si nami vybrané produkty.

Hrnce a panvice v prvotriednej kvalite

Teplá žiarivá farba medi, kvalitná nehrdzavejúca oceľ a hliník vás očaria predovšetkým prvotriednou kvalitou. Sú to materiály, ktoré používajú profesionálni kuchári. Varenie je vďaka nim rýchle a energeticky úsporné. Patria síce k menej cenovo dostupnému riadu, ale vydržia vám dlhé roky.

Na Bonami nájdete tieto kúsky od prémiových značiek Pantole Agnelli a de Buyer.

V medenom riade môžete jedlo aj servírovať. Stolovaniu tak dodáte šmrnc a originalitu. Ak chcete mať dokonale prestretý stôl, kúpte si aj medené príbory, ktoré hrniec či panvicu krásne doplnia.

Servírovacie dosky

Pokiaľ by mala existovať len jedna vec, ktorú začleníte do svojho interiéru, stavte na servírovacie dosky. Syry, jednohubky či iné dobroty na nich budú vyzerať štýlovejšie ako na klasickom tanieri.

Medzi trendy patria najmä mramorové dosky, ktoré pôsobia luxusným dojmom a dokážu dodať kuchyni a stolovaniu úplne nový vzhľad. Navyše patria medzi udržateľné pomôcky, pretože sú vysoko trvanlivé a ľahko sa kombinujú s inými materiálmi.

Chybu neurobíte ani s drevenými servírovacími doskami. Vyberajte skôr exotické dreviny, ako je agát alebo tík, ktoré sú zo všetkých druhov drevín najtvrdšie a najodolnejšie.