Zľava 15 % s kódom FEBRUAR15 | Ušetrite ešte dnes →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Letné kino na záhrade u Veroniky Arichtevy

Poznáte väčšiu romantiku ako letné kino? My áno!
Letné kino na vlastnej záhrade, kde sledujete vaše milované filmy len s tými najbližšími. Inšpirujte sa projekčným plátnom doladeným doplnkami v boho štýle u Veroniky Arichtevy a jej manžela Bisera Arichteva.
Kto iný by vám mal dať tipy na filmový maratón než herečka a filmový režisér?

Ako na to?

Ideálny je projektor so vstavaným reproduktorom a diaľkovým ovládaním - môžete ho totiž stopnúť, keď dojete popcorn.
Veronike s inštalovaním plátna pomáhal skúsený Bonami tím a nebolo to nič ťažké. Stačili štyri páry šikovných rúk, dva trámy a biela plachta. Premietať však pokojne môžete aj na stenu domu.

Obývačka pod holým nebom

Aby bol dojem perfektný a Veronika s Biserom si mohli vychutnávať filmy v úplnom pohodlí, nesmeli chýbať ani variabilné kresielka od Karup Design, ktoré možno v okamihu pretvoriť na priestranné ležadlá.
Uvoľnený dojem však dosiahnete najmä s boho doplnkami - pufmi, dekami, lampami a vankúšikmi. V tomto prípade sa určite riaďte heslom - viac je viac.

Náladové osvetlenie

Myslite aj na vytvorenie tej správnej atmosféry pre dlhé letné večery. Okolo posedenia preto naaranžujte lampióny a svetelné reťaze, ktoré vykúzlia príjemné tlmené osvetlenie. Ak pridáte aj niekoľko sviečok, o romantiku bude postarané.

Pohodlné aj praktické

Dvojitú výhru predstavujú vonkajšie koberce, ktoré môžete umiestniť do interiéru aj exteriéru. Sú veľmi odolné, takže zvládnu aj prípadný dážď alebo detskú párty. Nečistoty z nich idú odstrániť vodou a handričkou.
Kino si Veronika s Biserom plánujú nechať na záhrade celé leto. Hodiť sa bude na synovu oslavu narodenín aj na posedenie s priateľmi. Poznáte lepšie plány na horúce letné večery než premietanie filmu spojené s piknikom?