Až -15 % na kúpeľňu | Ušetrite ešte dnes →
Mid Season Sale | Ušetrite až 50 % →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Práca z domu hravo: gadgets, hračky a rôzne pomôcky do pracovne

Lída Maršálková
Lída Maršálková
Bonami Blogger

Sú dni, kedy skrátka práca nejde odruky. Tlačia vás termíny, mozog nesype dosť dobré nápady a v jednom kuse vás niekto či niečo ruší od práce. Jeden aby sa z toho všetkého stresu nezbláznil!

Ako z toho von? Zaobstarajte si do pracovne hravých pomocníkov, ktorí vas odreagujú od stresu, zvýšia vašu produktivitu či kreativitu a pomôžu vám so sústredením. Kľúčové faktory? Sú kompaktní a hranie sa s nimi je veľmi zábavné. Na Bonami ich nájdete skutočne veľa.

Zábavné hračky od Kikkerland

Kolekcia Wind Up od značky Kikkerland je stvorená pre všetkých milovníkov gadgets. Títo malí mechanickí kamaráti vedia rôzne kúsky, ktorými vás pobavia. Až budete zahltení nudnou administratívou alebo vyčerpaní dlhými telefonátmi, dajte si päť minút pauzu, vezmite do ruky napríklad Crankyho alebo Pintacuda a jednoducho sa hrajte.

Zamestnajte hlavu aj ruky

Ak sa vám nejakú úlohu nedarí dokončiť, je niekedy jednoduchšie dať si od vecí na chvíľu odstup. Stačí pár desiatok minút, ktoré budete venovať nejakej kreatívnej alebo zábavnej aktivite, hlava si odpočinie a vy sa k práci vrátite pokojnejší aj odhodlanejší.

Zložte si pár dielikov puzzle, zahrajte si šípky, vezmite do ruky hlavolam alebo si vyfarbite antistresové omaľovánky. Akákoľvek aktivita, ktorá vám odvedie myšlienky na chvíľu inam, sa počíta.

Kreatívne doplnky do pracovne a kancelárie

S naším výkonom v práci robí veľa aj prostredie. Ak máte tú možnosť, zariaďte si pracovné miesto tak, aby v ňom nechýbali originálne a kreatívne doplnky. Či už pôjde o nápaditú stolovú lampu, nástenný plánovač, nástenku, zarážku na knihy, motivačné plagáty, alebo iné doplnky do kancelárie, pohľad na ne bude pre váš mozog osviežujúci.