-15 % na svietidlá s kódom SVIETIDLA15 | Ušetrite ešte dnes →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Romantický brunch v pastelových farbách

Pintér Boróka
Pintér Boróka
Bonami Blogger

Raňajkami začíname svoj deň, tak prečo si sich nespraviť výnimočnými? Prekvapte svoju rodinu a priateľov nezabudnuteľným brunchom! Presne to urobila štylistka Csenge alias mypastelland, keď premenila svoju krásnu terasu na raňajkovú reštauráciu v romantickom štýle, z ktorej prúdi pocit pokoja a pohody. Nechajte sa inšpirovať a usporiadajte si svoj brunch v pohodlí domova!

Veselý riad s prírodným motívom

Máte radi jednoduché doplnky, no chceli by ste váš raňajkový stôl oživiť? Csenge si na vytvorenie romantickej raňajkovej atmosféry vybrala vzorovaný riad.

„Tak ako farebné kvety v záhrade, aj farebné doplnky sú pre brunch na terase nevyhnutnosťou! Tento riad s motívom vtáčikov okamžite navodí pocit, že si vychutnávate raňajky na vzduchu a počúvate pritom ich štebot.“

Ratan a ľan: dokonalá kombinácia

Nezáleží na tom, či je zima, alebo leto, prírodné materiály sú hitom ako v interiéri, tak v exteriéri. Kombinácia ratanových stoličiek, jutového prestierania a ľanových obrúskov dodá vášmu stolu jemný akcent a skvele sa hodí pre pohodovú brunchovú atmosféru.

„Farby boli inšpirované rastlinami v mojej záhrade, pričom ružové a prútené hnedé doplnky príjemne kontrastujú so svetlými tónmi našej terasy. Rovnako ako u nášho vonkajšieho nábytku som vyberala kúsky, ktoré sú vyrobené z prírodných materiálov, ako sú tieto ratanové stoličky či prútené doplnky na stôl.

Romantickú atmosféru dotvárali všetky detaily, taniere a šálky s vtáčikmi a vážkami, sklenené misky – človek si pripadá, ako by sa ocitol v rozprávke.“

Použite sklenené prvky

Sklo je jednoduché, ale skvelé riešenie, ktoré dokáže ihneď rozžiariť prestretý stôl. Poháre a karafy dodajú vašim raňajkám číru krásu, ktorá ohromí všetkých vašich hostí.

„Naša terasa je dokonalým prepojením interiéru a exteriéru. Vďaka tomu, že má sklenenú strechu môžeme pozorovať poletujúce motýle a vtáky, zatiaľ čo mäkké vankúše a textílie navodzujú atmosféru, akoby sme boli vo vnútornej jedálni. Túto dualitu som sa snažila vyzdvihnúť pomocou doplnkov. Na stole som tiež využila veľké množstvo sklenených prvkov, ktorých priehľadnosť ešte viac zjednocuje záhradu s terasou.“