5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Sladké jesenné raňajky s Green Gate a blogerkou Ledou Bossovou

Keď sa povie jeseň, väčšine z nás sa vybaví škoricová, medená, oranžová, hnedá a niekomu možno aj sivá farba. Blogerka Leda Boss nám ukázala, že sa na jeseň hodia aj pastelové farby a kvetinové vzory.

Raňajky vo veľkom štýle

Raňajky sú považované za najdôležitejšie jedlo dňa. A ak je to tak, potom by sme ich rozhodne mali stráviť v príjemnom prostredí. Či už patríte k tým, ktorí raňajkujú iba kávu, alebo dávate prednosť raňajkám s niekoľkými chodmi, ešte viac si ich vychutnáte, keď budú servírované vo veľkom štýle. V tomto prípade v štýle, ktorý vám navodí dávku fantázie, romantiky a vráti vás do čias, keď všetko plynulo o niečo pomalšie.

Jedinečné vzory a dizajn Green Gate

Dánska spoločnosť Green Gate vytvára kolekcie, ktoré spájajú minulosť so súčasnosťou. Základy všetkých vzorov a dizajnov Green Gate pochádzajú z unikátneho archívu tisícov starožitných, ručne maľovaných vzorov a francúzskych vzorkovníkov z rokov 1878 – 1920 – zlatého obdobia francúzskeho dizajnu.

Leda radí, ako na raňajky plné fantázie

Nebojte sa kombinovať rôzne vzory a farby. Prihoďte niekoľko pastelových kúskov, aby ste množstvo vzorov trochu narušili a výsledok bude dokonalý. Dobrú chuť!
Ledu môžete sledovať na jej instagramovom profile Leda Boss.

Viac inšpirácie