5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

TOP 5: najlepšie vianočné dekorácie

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Vianočná atmosféra prakticky na želanie? Žiadny problém. Stačí, ak do svojho domova pridáte len niekoľko sviatočných dekorácií.

Aby sme vám uľahčili prácu, pripravili sme pre vás päť tipov na vianočné dekorácie, ktoré umocnia výnimočnú atmosféru posledných dní roka.

Vianočné dekorácie na stenu

Ak už patríte k ľuďom, ktorí netrpezlivo odpočítavajú dni do príchodu Ježiška, alebo chcete svojim blízkym spríjemniť toto očakávanie, pravdepodobne sa nezaobídete bez adventného kalendára.

Môžete siahnuť po klasickom papierovom adventnom kalendári alebo vyskúšať zaujímavejší štýl, ako je napríklad Závesný bavlnený adventný kalendár Butter Kings.

Prekvapenie vo vnútri je na vás, do kalendára môžete ukryť sladkosti alebo malé hračky.

Vianočné dekorácie na dvere

Aby ste sa na posledné dni roka naladili už pri vstupe do domu, nezabudnite si na dvere umiestniť nejaké tie vianočné ozdoby.

Napríklad jednoduchý vianočný veniec od značky Ego Dekor, ktorý bude ozdobou na dlhé roky.

Dekorácie na vianočný stromček

Na vianočnom stromčeku nemusí byť príliš veľa ozdôb, stačí niekoľko zaujímavých dekorácií, ktoré môžete ležérne zavesiť na konáre.

Tento rok zabudnite na pompéznosť a namiesto toho vyskúšajte Závesné vianočné ozdoby Zada, ktoré budú ako stvorené na rustikálny vianočný stromček.

Dekorácie na vianočný stôl

Čo by to bolo za sviatočný stôl, keby na ňom chýbali sviečky a svietniky.

Elegantný vzhľad dosiahnete s porcelánovým svietnikom v zlatej farbe od značky Kähler Design, ktorý na prvý pohľad zaujme ručne vyrezávanými otvormi, cez ktoré presvitá svetlo.

Vianočné dekorácie do okien

Vianočné svetelné dekorácie v okne tiež prispejú k zútulneniu domácej atmosféry.

Tak napríklad papierové vianočné ozdoby od značky Markslöjd. Za denného svetla budú v okne pútavým prvkom a po zotmení pomôže tlmené svetlo navodiť romantickú náladu.