Zľava 15 % s kódom MINUS15 | Ušetrite ešte dnes →
30 000+ produktov s garanciou dodania do Vianoc →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Užite si leto pri vode s vtipnými nafukovačkami

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Bez poriadneho kúpania by to snáď ani neboli prázdniny. So zábavnými nafukovacími kruhmi, príšerkami a rozprašovačmi budete mať vy aj deti z času stráveného pri bazéne, mori alebo rybníku ešte dvakrát väčšiu radosť.

Nafukovačky, ktoré si užijú deti aj dospelí

Pestrofarebné nafukovačky už dávno nie sú výsadou detí školou povinných. Nafukovacie kruhy v „dospeláckej“ veľkosti, štýlové nafukovacie ležadlo plné trblietok alebo plávajúce kruhy na nápoje v rôznych tvaroch nadchnú nejedného plnoletého jedinca.

A pokiaľ trávite horúce leto v meste alebo na záhrade, možno oceníte detský nafukovací bazén, ktorý sa bezchybne zmestí aj na terasu.

Urobte si pohodlie na brehu

Absolútnu letnú pohodu vám zaistí pár nenahraditeľných doplnkov. Plážová deka, hojdacia sieť a odolný vonkajší vankúšik zaručia pohodlný odpočinok. Energiu po plávaní doplníte dobrotami, ktoré si zbalíte do piknikového koša alebo obedového boxa. Slnečník či tieniaca plachta vás zase ochráni pred úpalom.

Schlaďte sa aj zvnútra

Prejdite úpalu najlepším (a najchutnejším) možným spôsobom. Namiešajte si preventívne obľúbený drink, pridajte kocky ľadu a postupne celý deň popíjajte. Alebo si nachystajte ľadovú kávu do termosky, v ktorej vám vydrží dlho studená. Deti ocenia domáce nanuky, ktoré sú na prípravu obzvlášť jednoduché

Ak sa na pláž chystáte s kamarátmi, potom si zamilujete chladiaci box Sunnylife Sound, do ktorého sa zmestí až 16 plechoviek s pitím a zároveň funguje ako reproduktor.