-15 % na kategóriu Postele s kódom DOBRUNOC15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

-15 % na kategóriu Postele s kódom DOBRUNOC15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Bonami návrh interiéru v pražskej časti Braník

V spolupráci s Future X1

Fond Future X1 investuje do novostavieb v Prahe. Každá z ich rezidenčných nehnuteľností musí zaujať čo najširšie spektrum zákazníkov a zároveň pôsobiť luxusne, útulne a komfortne. Ako sa nám toto zadanie podarilo splniť? Prezrite si Bonami návrh interiéru v novom projekte v pražskej časti Braník.

Informácie o projekte

Rozpočet 13 450 €Zahŕňa návrh, nákup produktov a realizáciu externou firmou.
2kk s rozlohou 79 m²Návrhy pre obývaciu izbu s jedálňou, spálňu, terasu a šatník.
3 týždne na návrhZakončené prezentáciou návrhu majiteľovi a schválením.
Praha, BraníkByt sa nachádza v novom developerskom projekte v pražskej časti Braník.

Obývacia izba pred premenou

Obývacia izba po premene

Produkty

Spálňa pred premenou

Spálňa po premene

Terasa po premene

Šatník po premene

Moodboard

Hlavnou úlohou moodboardu je navodiť atmosféru izby a priblížiť pocit, ktorý z nej jej obyvatelia budú mať. Moodboard tiež ukazuje, akými textúrami, materiálmi a farbami sa autor návrhu inšpiroval.

V tomto prípade dizajnérka zvolila umiernenú paletu farieb – konkrétne kombináciu kobaltovomodrej s neutrálnymi sivými a béžovými odtieňmi. Tá, v byte určenom na prenájom, zaujme široké spektrum zákazníkov. Nádych luxusu, pohodlia a hĺbku potom návrhu dodala aj kombinácia zaujímavých textúr.

Pôdorys

Súčasťou návrhu interiéru je aj pôdorys, v ktorom sú do detailu zakreslené všetky prvky v miestnosti a novozvolený nábytok s presnými rozmermi. Majiteľ nehnuteľnosti tak vidí, akým spôsobom s priestorom pracujeme. Pôdorys taktiež ponúkne inú perspektívu pri riešení a prezentácii návrhu a zároveň ukáže, že myslíme aj na praktickú stránku veci, napríklad komfortný priechod okolo každého kusu nábytku.

Vizualizácia a realizácia

Na základe pôdorysu pripravujeme 3D vizualizáciu návrhu. Každý kus nábytku od kresla až po lampu je do vizualizácie vložený v reálnej podobe a vizuálne súhlasí so zoznamom použitých produktov. Vizualizácia tak ponúkne presný obraz toho, ako bude miestnosť po realizácii projektu vyzerať.

Výstupom služby Bonami návrh interiéru je okrem moodboardu, pôdorysu a vizualizácie aj kompletný zoznam vybraných produktov (vrátane odkazu, na ktorý stačí kliknúť a produkty jednoducho zakúpiť). O realizáciu sa postaráme my a náš autorský dozor dohliadne na to, aby všetko prebiehalo tak, ako má.

Vizualizácia obývacej izby

Vizualizácia obývacej izby

Realizácia obývacej izby

Realizácia obývacej izby

Nápadné svietidlá a vyladené dekorácie sú tým, čo každý navrhnutý interiér na konci premení na úplný originál. Rovnako je to aj v tomto úžasnom byte, kde som ako hlavnú dominantnú farbu použila kobaltovomodrú doplnenú neutrálnymi sivými a béžovými odtieňmi.

Linda Povolná
Dizajnérka

Vizualizácia spálne

Vizualizácia spálne

Realizácia spálne

Realizácia spálne

Ďalšie premeny